واچ او اس جدید چه ویژگی‌های جدیدی خواهد داشت؟

اپل واچ به محبوب‌ترین ساعت در بین بسیاری از کاربران تبدیل شده است. همه منتظر این هستند که ببینید با واچ او اس جدید چه ویژگی‌های خاصی به این ساعت هوشمند اضافه می‌شود.

در حال حاضر انتظار داریم که Apple Watch Series 9 در ماه سپتامبر معرفی شود و این احتمال وجود دارد که Apple Watch Ultra و Apple Watch SE جدید را نیز ببینیم. واچ او اس مهم‌ترین بخش از ساعت‌های جدید اپل خواهد بودو.

مارک گورمن از بلومبرگ گفته است که watchOS 10 یک به روز رسانی بزرگ برای دارندگان اپل واچ خواهد بود. برخی از شایعات نشان می‌دهد که شاهد بهره‌گیری از یک سری ویجت‌ در واچ او اس ۱۰ خواهیم بود. این ویجت‌ها می‌توانند به ما کمک کنند که تنها با کمک یک تصویر خاص اطلاعات مدنظر خود را دریافت کنیم.

تغییرات جدید واچ او اس

صحبت‌هایی از تغییر طرح صفحه اصلی اپل واچ نیز وجود دارد، اما هنوز خبرهای مربوط به این موضوع تأیید نشده‌اند. گفته می‌شود که احتمالاً نحوه کار با طرح صفحه اصلی یا همان واچ فیس اپل واچ شاید کمی عوض شود. در هر صورت باید منتظر بمانیم و ببنیم که این تغییرات به چه نحوی انجام می‌گیرد توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های اپل واچ چه نظر خاصی درباره این موضوع دارند.

یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کاربران اپل واچ، تغییر در برنامه تناسب اندام است. این برنامه باید به نحوی بازطراحی شود که کاربر بتواند بر روی کامل کردن حلقه‌های مربوط به دویدن، شنا کردن و … کنترل خاصی داشته باشد. بسیاری از افراد به صورت روزانه ورزش نمی‌کنند و نمی‌توانند این حلقه‌ها را کامل کنند.

در حالی که اپل تمایل دارد هر ساله واچ فیس‌های جدید اپل واچ را اضافه کند، اما هنوز تعداد زیادی واچ فیس برای این ساعت وجود ندارد. در حال حاضر برنامه‌هایی مانند Clockology می‌توانند به شما کمک کنند تا واچ فیس مدنظر خود را طراحی کنید.

یکی دیگر از مواردی که می‌توان در این زمینه به آن اشاره کرد،‌ تغییر یافتن واچ فیس مربوط به سیری است. این واچ فیس تاکنون نتوانسته است پتانسیل خود را به خوبی نشان دهد و به همین دلیل اپل باید به دنبال تغییر آن باشد. اگر اپل اجازه بدهد برنامه‌های شخص ثالث نیز از سیری استفاده کنند، احتمالاً شاهد بهبود علمکرد این واچ فیس خواهیم بود.

واچ او اس ۱۰ به زودی در پنجم ژوئن در کنفرانس wwdc معرفی خواهد شد. باید ببنیم که اپل چگونه واچ او اس جدید را مجهز خواهد کرد. پاسخ همه این سوالات در هفته‌های بعدی ارائه خواهند شد.

واچ او اس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید