هرآنچه که درباره دمو بازی Resident Evil Village در این هفته باید بدانید

هرآنچه که درباره دمو بازی Resident Evil Village در این هفته باید بدانید - share

دمو بازی Resident Evil Village در آخر هفته جاری با وارد شدن به قلعه خوناشام‌ها شروع می‌شود، اما آیا شما برای تجربه یک ساعته آن آماده هستید؟ با گیگ‌تک همراه باشید تا جزئیاتی را درباره این دمو جدید در اختیار شما قرار دهیم.

چهارم اردیبهشت (۲۴ آوریل) دمو جدید بازی Resident Evil Village که پس از وقایع داستانی قبلی عرضه شده بود، تنها در مدت محدود ۸ ساعت در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 قرار گرفت که تمرکز آن با وارد شدن به قلعه لیدی دیمیترسکو (Dimitrescu) خوناشام ۳ متری عنوان Village بود‌. با این حال کاربران سایر پلتفرم‌ها این شانس را نداشتند تا قلعه خوناشام بلند قد و دختران او را تماشا کنند، اما به زودی این امکان برای آن‌ها میسر خواهد شد.

دمو بازی Resident Evil Village

این دمو در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه (۱ می) در اختیار کاربران تمامی پلتفرم‌ها از جمله کنسول‌های پلی استیشن قرار می‌گیرد و اینبار، علاوه بر قلعه، می‌توانید بخش اولین حضور در روستا و آشنایی با برخی المان‌های آن را نیز که بسیار با بازی Resident Evil 4 شباهت دارد را هم تجربه کنید. همچنین مدت بازی اینبار از نیم ساعت به یک ساعت افزایش پیدا کرده که در آن اگر کشته شوید باید بازی را از اول شروع کنید.

دقت کنید که زمان دریافت این دمو بازی Resident Evil Village در ۱۱ اردیبهشت تنها ۲۴ ساعت خواهد بود و شما زمان بیشتر برای تجربه آن را نخواهید داشت. این عنوان به صورت کامل در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۷ می) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و در نهایت پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Android Central

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید