آیا شما هم پوکو M3 Pro 5G را خریداری می‌کنید؟

پوکو M3 Pro 5Gاخیرا یک نظرسنجی بین کاربران انجام شده که در آن پرسیده می‌شود آیا کسی پوکو M3 Pro 5G را به نسخه پایه آن ترجیح می‌دهند یا که نه؟ نتایج این نظرسنجی درباره ارزان‌ترین گوشی 5G به نظر جالب می‌رسد!

به نقل از GSM Arena، حدودا دو هفته پیش بود که گوشی پوکو M3 Pro 5G به صورت رسمی معرفی شد. این دستگاه در مقابل برادر کوچک‌تر خود تفاوت‌های بسیاری را ارائه می‌دهد که به جز بخش باتری (که ۱,۰۰۰ میلی‌آمپر کمتر شده)، سایر مشخصات کاملا ارتقا داده شده‌اند؛ مانند پردازنده بهتر و همچنین قابلیت اتصال به شبکه 5G که البته ظاهرا چندان هم برای کاربران مهم نیست!

پوکو M3 Pro 5G ارزان‌ترین گوشی با قابلیت اتصال به اینترنت نسل 5

پوکو M3 Pro 5Gهم‌اکنون این فرصت برای کاربران فراهم شده تا یک گوشی اقتصادی که قابلیت اتصال به اینترنت 5G را دارد با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند؛ اما چند نفر حاضر هستند تا گوشی 4G خود را فراموش کرده و به جای آن یک دستگاه 5G را خریداری کنند؟

در واقع چنان که به نظر می‌رسد مشکل اصلی داشتن یا نداشتن قابلیت 5G نیست. همانطور که می‌بینید جمع بیشتری از کاربران اظهار کرده‌اند که اینترنت 5G چندان هم برای آن‌ها اهمیت خاصی ندارد و می‌توان آن را با یک مودم حل کرد؛ اما برای مثال اگر همین پوکو M3 Pro 5G را مثال بزنیم، شما می‌توانید با پرداخت همان مبلغ به سراغ پوکو X3 NFC بروید که نرخ تازه‌سازی تصویر بهتر و در مجموع مشخصات فنی قوی‌تری را در کنار ساختار دوربین پیشرفته ارائه می‌کند.

در واقع پوکو M3 Pro 5G یک نسخه کاملا مشابه با ردمی Note 10 5G است که تنها تفاوت آن پنل پشتی دو دستگاه خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که گوشی‌های با برند ردمی حمایت نرم‌افزاری بسیار بهتری را نسبت به پوکو دریافت می‌کند؛ درست به مانند مدل M2 Pro که نسخه کاملا مشابه ردمی Note 9s بود و دیدیم که هرگز اندروید 11 را دریافت نکرد، در حالی که گوشی برند ردمی در همان ابتدای سال میلادی اندروید 11 را بدون مشکل دریافت کرده بود. البته این نسخه جدید از اندروید برای پوکو M2 Pro نیز عرضه می‌شود، اما تاخیر چند ماهه در انجام این کار می‌تواند بسیار کاربران را ناراضی کند.

پوکو M3 Pro 5Gبه هر حال پوکو M3 Pro 5G هرگز گوشی ضعیف یا بدی نیست، اما در مقایسه با مدل M3 که مقداری ارزان‌تر بوده و همچنین X3 که با همین قیمت قابلیت‌های فوق‌العاده بهتری را ارائه می‌کند، ظاهرا ارزان‌ترین گوشی اقتصادی 5G حرفی را برای گفتن ندارد. مدل X3 که یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند شمرده شده و M3 نیز از زمان عرضه تا این ماه حدود ۳.۲ میلیون فروش داشته است. این در حالی خواهد بود که انتظار چندانی برای زدن رکورد فروش یا به دست آوردن محبوبیت از مدل M3 Pro نمی‌رود و حتی ممکن است عرضه آن با قیمتی فوق‌العاده پایین‌تر در ماه‌های آینده مشاهده کنیم.

مطلب قبلیدستیار گوگل به جای حباب‌های پاسخ، متن بزرگ پررنگ نشان می‌دهد
مطلب بعدیSamsung Display گلس فوق العاده نازک (UTG) را به گوگل و دیگران عرضه خواهد کرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید