Waze در آخرین بروز رسانی حالت Retro را اضافه کرد

Waze در آخرین بروز رسانی حالت Retro را اضافه کرد - gsmarena 002 7

حالت یکپارچه‌سازی با نام Retro یک ویژگی جدید در برنامه Waze است که به شما امکان می‌دهد تا بر اساس دهه‌های گذشته حال و هوای برنامه را عوض کنید. یک حالت دهه ۷۰ وجود دارد که آواتار ماشین شما را به یک ون گل تبدیل می‌کند و یک دی‌جی را به عنوان ناوبر اضافه می‌کند.

What is Waze's Retro Mode and how do you enable it?

تم دهه ۸۰ دارای یک ماشین اسپرت مسابقه‌ای به‌عنوان آواتار شما و یک مربی ایروبیک به‌عنوان ناوبر و همچنین یک بوم باکس به‌عنوان شکلک خلق و خوی شماست. حالت دهه ۹۰ یک SUV دو در را به عنوان آواتار ماشین، یک ناوبر ستاره پاپ و یک رایانه رومیزی را به عنوان حالت شما به ارمغان می‌آورد.

Waze در آخرین بروز رسانی حالت Retro را اضافه کرد - gsmarena 001 7

Waze Retro Mood

سرویس پخش موسیقی TuneIn با Waze همکاری می‌کند تا لیست‌های پخش انتخاب شده را بر اساس حالت‌های مختلف ارائه دهد. کاربران در ایالات متحده و کانادا آهنگ‌های دهه ۹۰ را دریافت می‌کنند، کسانی که در فرانسه هستند با موسیقی دهه ۸۰ سرگرم خواهند شد، در حالی که بریتانیایی‌خا آهنگ‌های دهه ۷۰ را دریافت می‌کنند. Waze Retro Mood جدید برای مدت محدودی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و پرتغالی در سطح جهانی در دسترس است. کاربرانی که می‌خواهند ویژگی های جدید را امتحان کنند باید برنامه خود را به آخرین نسخه بروز کنند و سپس می‌توانند به منوی My Waze در برنامه مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید