آپدیت watchOS 9 موجب قطع استریم اسپاتیفای شد

آپدیت watchOS 9 موجب قطع استریم اسپاتیفای می‌شود

دوشنبه گذشته اپل آخرین نسخه از سیستم‌عامل‌های خود را برای گجت‌های پوشیدنی منتشر کرد و ما در مورد آپدیت watchOS 9 صحبت می‌کنیم. این مورد برای اپل واچ سری ۴ و مدل‌های جدیدتر منتشر شد، اما مشخص شد که مشکلی وجود دارد.

آپدیت watchOS 9 موجب قطع استریم اسپاتیفای می‌شود

آپدیت watchOS 9 باگی را معرفی دربرمی‌گیرد که استریم Spotify را قطع می‌کند. این سرویس در این هفته مشغول ارسال ایمیل به کاربران خود در مورد این مشکل بوده است و پیام این شرکت به شرح زیر است:

اپل watchOS 9 باگی را معرفی کرد که باعث می‌شود استریم Spotify در اپل واچ متوقف شود. ما از کاربران اپل واچ اسپاتیفای می‌خواهیم تا زمانی که اپل راه‌حلی برای رفع این مشکل ارائه نداده، به‌روزرسانی watchOS 9 را نصب نکنند. کاربرانی که قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته‌اند می‌توانند در مقابل محتوای خود را در اپل واچ دریافت کرده و به صورت آفلاین گوش دهند یا از تلفن خود پخش استریم داشته باشند.

طبق گزارش‌های متعدد کاربر، هنگامی که ساعت خود را به آپدیت watchOS 9 بروزرسانی می‌کنید، اگر سعی کنید محتوای Spotify را روی آن استریم کنید، استریم در دقیقه اول از کار افتاده و با این حال نوار پیشرفت به حرکت خود ادامه می‌دهد گویی پخش ادامه دارد. این مشکل در حالت شبکه Wi-Fi و تلفن همراه مشاهده شده است.

آپدیت watchOS 9 موجب قطع استریم اسپاتیفای می‌شود

بنابراین اگر اسپاتیفای را زیاد در اپل واچ خود پخش می‌کنید، بهتر است منتظر بروزرسانی بعدی برای گجت پوشیدنی خود باشید. اپل در واقع اولین نسخه بتای بیلد آپدیت 9.1 watchOS  آینده را برای توسعه‌دهندگان عرضه کرده و احتمالاً ظرف چند هفته آینده برای همه منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید