سیستم عامل WatchOS 9 با حالت کم مصرف در راه است!

سیستم عامل WatchOS 9 با حالت کم مصرف در راه است! در حال حاضر، هنگامی که اپل واچ شما وارد حالت ذخیره انرژی می‌شود، به دلیل اینکه باتری آن رو به‌ اتمام است، زمان به صورت یک ساعت دیجیتال ساده روی صفحه ظاهر شده و سایر ویژگی‌های پوشیدنی به طور موقت غیرفعال می‌شود. بر اساس گزارشی جدید، کوپرتینویی ممکن است عملکرد اپل واچ را در حالت کم مصرف در WatchOS 9 آینده گسترش دهد.

علاوه بر این، به‌روزرسانی‌ها می‌توانند شامل انواع تمرینات جدید، معیارهای تمرین اضافی، ردیابی خواب گسترده و صفحه‌های ساعت جدید باشند.

ویژگی‌های جدید سیستم عامل watchOS 9

همانطور که در گزارش جدیدی از بلومبرگ اشاره شد، اپل می‌خواهد تجربیات کاربران را با حالت کم مصرف در watchOS 9 ارتقا دهد. این به‌روزرسانی ممکن است به کاربران اجازه دهد مجموعه‌ای از برنامه‌ها و ویژگی‌هایی را اجرا کنند که عمر باتری را زیاد کاهش نمی‌دهند؛ این می‌تواند اپل واچ آن‌ها را در بیشتر مواقع مانند سفرهای طولانی به همراهی بهتر و مفیدتر تبدیل کند و همچنین می‌تواند تخلیه باتری را در هنگام ردیابی خواب کاهش دهد.سیستم عامل WatchOS 9 با حالت کم مصرف در راه است! - Apple Watch Activity App

مطمئناً، watchOS طی سال‌ها راه طولانی را پیموده است. مارک گورمن، گزارشگر بلومبرگ، نوشت:« نسخه آینده امسال نیز باید انواع تمرینات جدیدی را اضافه کند، معیارهای تمرینی اضافی را دنبال کند و عملکرد ردیابی خواب را گسترش دهد.

ویژگی‌های سلامت زنان، یادآوری داروها

این گزارش همچنین می‌گوید ویژگی‌های جدید سلامت زنان و معیارهای دقیق‌تر مربوط به فیبریلاسیون دهلیزی باید با watchOS 9 همراه شود و همچنین امکان دارد یک برنامه یادآوری دارو نیز اضافه شود. گورمن اضافه کرد که اپل قصد دارد بسیاری از ساعت‌های داخلی و قدیمی خود را به‌روزرسانی کند.

Apple Watch

منتظر پیش‌نمایش watchOS 9، در میان سایر نوآوری‌های جذاب، در طول کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل باشید که از ۶ تا ۱۰ ژوئن (۱۶ تا ۲٠ خرداد) برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید