پنل OLED G6 جدید، مقصر تاخیر دو هفته‌ای تولید ساعت هوشمند اپل شناخته‌ شد!

پنل OLED G6

پنل OLED G6 جدید به دلیل مشکلات تولید اپل واچ سری ۷ مقصر شناخته می‌شود. این اخبار نگران‌کننده ساعت هوشمند اپل سری ۷ برای طرفدارانش از سوی مارک گورمن منتشر شد. نسل جدید با تاخیر ناشی از مشکلات تولید مواجه شد، با این وجود تحلیل‌گر مینگ چی کو در آخرین یادداشت به سرمایه‌گذاران گزارش داد که مشکلات حل شده‌است.

رونمایی از این ساعت هوشمند قرار بود ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برگزار شود. اما با این تاخیر دو هفته‌ای امکان ندارد که یک روز پس از رونمایی ۱۴ سپتامبر موفق به خریداری این محصول شوید. به گفته مینگ چی کو، تولید اپل از اواسط سپتامبر آغاز می‌شود و مدتی طول می‌کشد تا از واحد‌های کارخانه به فروشگاه‌ها توزیع شوند. زمان‌بندی تولید انبوه دو هفته عقب افتاده‌، بنابراین انتظار می‌رود حمل و نقل از اواخر سپتامبر آغاز شود.

پنل OLED G6

مزایای پنل OLED G6

پنل OLED G6 نوع جدیدی است که اپل قبلا از آن استفاده نکرده‌ بود و با طراحی کابل جدید و فرآیند جدیدی ارائه شده‌است که می‌تواند دوام محصول را افزایش دهد. همچنین تصور می‌شود که تولید پنل‌ها OLED G6 آسان‌تر و ارزان‌تر است. به‌‌عبارت دیگر، این تاخیر ارزش آن را دارد.

به گفته کو،Luxshare حدود ۷۰ درصد از واحد ساعت‌های هوشمند اپل سری ۷ را مونتاژ می‌کند و قبل مدل‌های مونتاژ Foxconn آماده خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که سری ۷ تا پایان سال، ۱۴ تا ۱۶ میلیون دستگاه عرضه خواهد‌ کرد و شایعات به اندازه‌های بزرگ‌تر (۴۱و ۴۵ میلی متر) و حاشیه‌های باریک‌تر برای نمایش بزرگ‌تر اشاره دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید