سری Samsung Galaxy Watch4 از قابلیت HarmonyOS پشتیبانی نمی‌کند

سری Samsung Galaxy Watch4

بنا به گزارش gizmochina  سامسونگ رسما اعلام کرده است که سری Samsung Galaxy Watch4 از قابلیت HarmonyOS پشتیبانی نمی‌کند. Galaxy Watch4 و Galaxy Watch4 Classic جدیدترین ساعت‌های هوشمند محصول شرکت سامسونگ هستند. برخلاف نسخه‌های قبلی خود، در این گجت‌های کاربردی نسخه جدیدی از Wear OS که توسط گوگل، سامسونگ و Fitbit توسعه یافته است اجرا می‌شود. اگرچه این نرم افزار با پیشرفت‌هایی همراه بوده است، اما در برخی نکات سازگاری دیده نمی‌شود.

هنگامی که سری Galaxy Watch4 رسما توسط سامسونگ معرفی شد، متوجه شدیم که این ساعت‌های هوشمند را نمی‌توان با دستگاه‌های iOS جفت کرد. شب گذشته، سامسونگ این سری ساعت هوشمند را در چین معرفی کرد و تأیید کرد که متاسفانه آن‌ها از HarmonyOS نیز پشتیبانی نمی‌کنند.

این بدان معناست که سری ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch4 و Galaxy Watch4 Classic در حال حاضر تنها با دستگاه‌های Android قابل استفاده هستند. حداقل نسخه اندروید مورد نیاز برای این سری، اندروید 6.0 یا بالاتر با بیش از 1.5 گیگابایت رم است.

سری Samsung Galaxy Watch4

این همه ماجرا نیست، به نظر می‌رسد نواقص سری Samsung Galaxy Watch4 بیشتر از آنچه که تصور می‌کنیم باشد، بسیاری از ویژگی‌های این گجت فقط با تلفن‌های هوشمند سامسونگ با Android 10 یا بالاتر کار می‌کنند. علاوه بر این امر، عملکرد برخی از ویژگیها محدود به مناطق خاصی هستند.

پس از اینکه شرکت سامسونگ سیستم عامل Wear OS 3.0 را برای گجت‌های پوشیدنی خود معرفی کرد، طرفداران صنعت تکنولوژی شگفت زده شدند و انتظار می‌رفت که با غول جدید تکنولوژی روبه‌رو هستیم. با این حال اکنون با توجه به این امر که محصول نهایی این سیستم عامل، سری Samsung Galaxy Watch4 است، به نظر می‌رسد که علی رغم تلاش‌های فراوانی که در زمینه بر طرف کردن مشکلات و نواقص این سیستم عامل انجام شده، هنوز هم برخی از ایرادات پا بر جا هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید