قیمت Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic سامسونگ مشخص شد

 Watch 4 Classicسری Galaxy Watch4 سامسونگ دارای یک نوع Watch 4 Classic است که دارای حاشیه چرخشی (همانطور که در این رندرها دیده می‌شود) و برچسب قیمت بالاتر است. حداقل با توجه به اطلاعات قیمت مشخص شده برای این مدل و مدل‌های معمولی می‌توان این چنین حدس زد.

Galaxy Watch 4  در دو اندازه ۴۰ میلی متر و ۴۴ میلی متر ارائه می‌شود، قیمت مدل کوچکتر ۳۵۰-۳۷۰ یورو است، در حالی که ساعت بزرگتر ۳۸۰-۴۰۰ یورو است. این دو مدل در رنگ‌های سیاه، نقره‌ای، سبز و طلایی در دسترس خواهند بود.

Watch 4 Classic

Watch 4 Classic همچنین دو اندازه برای انتخاب دارد، اندازه ۴۲ میلی متری و ۴۶ میلی متر در Watch 4 Classic در دسترس است. اولی با قیمت ۴۷۰-۵۰۰ یورو، دومی با قیمت ۵۰۰-۵۳۰ یورو به فروش می‌زسد. Watch 4 Classic فقط در رنگ‌های سیاه و نقره‌ای در دسترس خواهد بود.

به نظر می‌رسد اگر مدل بزرگتری بخواهید (که دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر است) ۳۰ یورو حق بیمه دریافت خواهد شد. برای مقایسه، گلکسی واچ ۴۱ میلی متری با قیمت ۴۳۰ یورو معرفی شد، در حالی که گلکسی ۴۵ میلی متری ۴۶۰ یورو است. (باز هم با ۳۰ یورو فاصله) نسخه کلاسیک این ساعت وجود ندارد، اما هزینه مدل LTE ۵۰ یورو بیشتر است.

قیمت Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic سامسونگ مشخص شد - gsmarena 002 1 2

با نگاهی به یک سال دیگر، واچ اکتیو ۲ با اندازه ۴۰ میلی متر بدون حاشیه در ابتدا ۲۵۰ یورو و مدل ۴۴ میلی متری ۲۷۰ یورو بود. با این حال، هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت Galaxy Watch Active4 وجود ندارد.

به هر حال، انتظار می‌رود سامسونگ Galaxy Buds2 را رونمایی کند. چند روز پیش شنیدیم که قیمت آن  ۱۵۰-۱۷۰ دلار است، در حال حاضر شایعات قیمت گذاری برای اروپا ۱۸۰-۲۰۰ یورو است. این قیمت گران‌تر از زمان ارائه Buds Live (۱۷۰ یورو) و هزینه Buds Pro  (۲۰۰ یورو) است. این موضوع تعجب آور است زیرا Buds 2 لغو فعال نویز (ANC) نخواهد داشت، بنابراین هزینه آن کمتر از مدل‌های دیگر خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید