بازی Warhammer 40000 Darktide نیز به جمع تاخیر خوردگان سال ۲۰۲۲ اضافه شد

بازی Warhammer 40,000 Darktideبه مانند بسیاری دیگر از عناوین تاخیر خورده برای سال ۲۰۲۲، بازی Warhammer 40000 Darktide نیز به دلیل پاندمی ویروس کرونا با اندکی تاخیر مواجه شد تا مدت بیشتری را برای عرضه آن صبر کنیم.

به نقل از MSPU، سال گذشته و در رویداد انحصاری‌های ایکس باکس شاهد عنوانی بودیم که شاید بین سایر بازی‌های معروف و محبوب چندان هم دیده نشد، اما بدون شک طرفداران عناوین سبک Co-Op را فوق‌العاده خوشحال کرد. بازی Warhammer 40000 Darktide نام بازی مهیجی است که توسط استودیو Fatshark طراحی شده و سبک آن چیزی مشابه با عناوین سری Doom است؛ یعنی شما وسط دشمنان خود پیاده می‌شوید و در این بین باید چندصد موجود عجیب و غریب را با مشت، شمشیر، سلاح گرم و در کل هرچیزی که به دست کاراکتر بازی می‌رسد بکشید و نابود کنید.

این در حالی است که بازی Warhammer 40000 Darktide قرار بود تا در سال ۲۰۲۱ عرضه شود، اما حال خبر رسیده که سازندگان برای طراحی این عنوان به بهترین شکل ممکن، نیاز به مقداری زمان بیشتر خواهند داشت.

تاخیر در انتشار بازی Warhammer 40000 Darktide به دلیل پاندمی ویروس کرونا است!

بازی Warhammer 40,000 Darktideگرچه امروزه دیگر در اکثر استودیوها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همه چیز طبق روال سابق پیگیری می‌شود و مشکل چندانی از نظر کند شدن روال کاری نیست، اما مدیر استودیو Fatshark اعلام کرده که کارمندان آن هنوز هم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا با مشکل مواجه بوده و به خاطر آن کمی تاریخ انتشار این عنوان را به تاخیر خواهند انداخت. با این وجود، منظور از کمی در این مورد، یک سال است!

لازم به ذکر است که به گفته طراحان این عنوان، قرار نیست تا زمانی که در این تاخیر کاربران منتظر عرضه این بازی مانده‌اند کاملا صرف رفع باگ‌ها و مشکلات آن شود، بلکه استودیو Fatshark قصد دارد تا به کلی بخش‌های تازه‌ای را به بازی Warhammer 40000 Darktide اضافه کند که پیش‌تر در آن نبوده و احتمالا گیم پلی را تا حدودی تغییر خواهد داد. همچنین در نظر داشته باشید که این سبک از بازی اولین بار است که توسط این استودیو ساخته می‌شود، در نتیجه مقداری تاخیر در رفع نقص‌های آن کاملا طبیعی خواهد بود.

به هر حال با وجود عرضه نشدن عناوین چندانی از سری بازی‌های انحصاری ایکس باکس، به نظر می‌رسد که اوضاع در سال ۲۰۲۱ چندان هم برای طرفداران مایکروسافت مساعد نیست؛ بخصوص اینکه قرار است تا عنوان محبوب کنسول ایکس باکس سری ایکس، یعنی The Medium نیز برای پلی استیشن 5 عرضه شود!

بازی Warhammer 40000 Darktide برای عرضه در بهار سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.

مطلب قبلیکمپانی اینتل ممکن است شرکت AMD را برای گسترش خط تولید خریداری کند
مطلب بعدیبررسی گوشی ردمی نوت ‍۱۰ اس شیائومی (Xiaomi Redmi Note 10S)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید