گوشی +Vivo X Fold در 4 مهر عرضه خواهد شد

راه‌اندازی گوشی +Vivo X Fold در 4 مهر

اوایل این هفته، ویوو گوشی هوشمند تاشوی آینده خود به نام +Vivo X Fold را به نمایش گذاشت. اکنون نیز، این برند تاریخ عرضه دستگاه را تایید کرده است. این خبر برای اولین بار توسط TechGoing مشاهده شد، پوستر رسمی نشان می‌دهد که +Vivo X Fold در تاریخ ٢۶ سپتامبر(۴ مهر) ساعت ٧ بعد از ظهر در چین عرضه می‌شود.

راه‌اندازی گوشی +Vivo X Fold در 4 مهر

این پوستر طراحی گوشی هوشمند را نشان می‌دهد. ظاهر این دستگاه دقیقاً مشابه Vivo X Fold است که در اوایل سال جاری عرضه شد. به طوری که اگر رنگ‌های جدید نبود، تشخیص این دو از هم بسیار دشوار بود. در مورد رنگ‌ها، +Vivo X Fold در رنگ‌های قرمز و آبی با روکش چرمی عرضه خواهد شد.

مشخصات گوشی +Vivo X Fold

راه‌اندازی گوشی +Vivo X Fold در 4 مهر

گفته شده است که این گوشی دارای چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 است. این احتمالاً تنها ارتقای بزرگی است که این دستگاه نسبت به X Fold که دارای چیپست Snapdragon 8 Gen 1 است، دریافت خواهد کرد.
 
 این گوشی دارای باتری ۴٧٣٠ میلی آمپر ساعتی با ٨٠ وات شارژ سیمی و ۵٠ وات شارژ بی سیم خواهد بود. همچنین مشخص نیست که آیا این دستگاه به بازارهای خارج از چین عرضه خواهد شد یا خیر، برای اطلاع یافتن از جزئیات بیشتر در مورد این دستگاه باید منتظر اخبار جدید بمانیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید