گزارش: Vivo X Flip با اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 راه‌اندازی می‌شود

ظاهراً ویوو در حال آماده شدن برای عرضه یک مدل جدید از نسل گوشی‌های هوشمند تاشو است. این دستگاه را می‌توان Vivo X Flip نامید و اکنون، یک افشای جدید حاکی از آن است که ممکن است آخرین نسل پردازنده‌های پیشرفته کوالکام را داشته باشد.

گزارش: Vivo X Flip با اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 راه‌اندازی می‌شود - Screenshot 2022 12 14 133452این خبر از ایستگاه چت دیجیتالی که اطلاعات را در Weibo (یک وب سایت میکروبلاگینگ چینی) به اشتراک گذاشته بود، می‌رسد. در این پست آنلاین، ادعا شده که سازنده چینی گوشی‌های هوشمند در حال کار بر روی مدل جدید “Flip” است. برای کسانی که نمی‌دانند، این شرکت در حال حاضر یک گوشی هوشمند تاشو دارد که X Fold است و این دستگاه شبیه به سامسونگ گلکسی Z Fold 4 است که دارای صفحه‌نمایش تاشو افقی بر روی یک لولای عمودی است.

Vivo X Flipهمچنین دارای یک صفحه‌نمایش ثانویه است که در قسمت خارجی قرار گرفته است و نمایشگر اصلی مانند یک نوت بوک به سمت داخل جمع می‌شود و در حالت فشرده قابل مشاهده نیست. از سوی دیگر، غول فناوری کره جنوبی یک مدل گلکسی Z Flip 4 نیز دارد که دارای صفحه‌نمایش تاشو روی یک لولای افقی است. این مدل دارای نمایشگر خارجی نیز می‌باشد اما بسیار کوچک‌تر است و بیشتر برای نمایش زمان و اعلان‌ها استفاده می‌شود.

به عبارت دیگر، Vivo X Flip نیز ممکن است طراحی مشابهی داشته باشد که شبیه مدل‌های جدیدتر موتو ریزر نیز باشد. به گفته ایستگاه چت دیجیتالی، این شرکت همچنین این دستگاه را با پردازنده اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ کوالکام عرضه خواهد کرد که پردازنده پرچمدار سال ۲۰۲۲ این برند است. این تمام اطلاعاتی است که در حال حاضر داریم، بنابراین برای جزئیات بیشتر در مورد این موضوع، باید منتظر بمانیم. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید