تاریخ عرضه گوشی Vivo S12 و ساعت Watch 2 مشخص شد  

تاریخ عرضه گوشی سری vivo S12 و ساعت هوشمند Watch 2 مشخص شد شرکت چند ملّیتی Vivo گوشی S10 و S10 Pro را در ماه جولای (تیر-مرداد) معرفی کرد و به دنبال این دو، گوشی S10e را در ماه اکتبر (مهر-آبان) معرفی کرد. امروز این شرکت اعلام کرد که با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه، خط تولید گوشی سری Vivo S12 را گسترش خواهد داد.

تاریخ عرضه گوشی سری vivo S12 و ساعت هوشمند Watch 2

مراسم رونمایی گوشی Vivo S12 در ۲۲ دسامبر (۱ دی)، ساعت ۱۹:۳٠ به وقت محلی در چین (ساعت ۲۴:٠٠ به وقت ایران) آغاز خواهد شد، همچنین شاهد رونمایی از ساعت هوشمند Watch 2 خواهیم بود، در اصل جانشین Vivo Watch است که سپتامبر (شهریور) گذشته معرفی شد.

شرکت Vivo تیزری را در Weibo منتشر کرد که به دوربین‌های سه‌گانه پشتی و صفحه خمیده اشاره می‌کند و گزینه رنگ طلایی را برای سری S12 تایید می‌کند و در حالی که ما منتظر اطلاعات بیشتری از Vivo در مورد سری S12 هستیم، تصویری از یک بنر از یک فروشگاه چینی به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که طراحی و چند مشخصات دیگر Vivo S12 را فاش می‌کند.

تاریخ عرضه گوشی Vivo S12 و ساعت Watch 2 مشخص شد   - gsmarena 003 4این گوشی هوشمند دارای لبه‌های صاف و صفحه نمایش دارای بریدگی است که ما را به یاد آیفون‌های اخیراً عرضه شده‌اند، می‌اندازد. همچنین سه دوربین در قاب پشتی وجود دارد که دارای یک دوربین اصلی ۱٠۸ مگاپیکسلی است. با این حال، این احتمالاً یک گوشی هوشمند متفاوتی خواهد بود و با هم نسل‌های خود مانند مدل وانیلی و نسخه Pro فرق خواهد داشت، تصاویری که قبلاً از Vivo S12 Pro به بیرون درز کرده بود، صفحه نمایش خمیده و اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر را نشان می‌داد.

این بنر همچنین نشان می‌دهد که سری S12 با تراشه SoC Dimensity 1200، حالت Boost Game و دوربین سلفی دوگانه ۵٠ مگاپیکسلی عرضه می‌شوند.

تاریخ عرضه گوشی Vivo S12 و ساعت Watch 2 مشخص شد   - gsmarena 002 13با توجه به پوستری که این سازنده از ساعت Vivo Watch 2 به اشتراک گذاشته است، عمر باتری طولانی و ارتباطات مستقل را نشان می‌دهد، که می‌تواند اشاره‌ای به پشتیبانی از eSIM باشد.

شرکت Vivo اطلاعات دیگری در مورد Watch 2 به ما نمی‌گوید، اما ما می‌دانیم که این ساعت هوشمند به لطف یک تصویر لو رفته، چگونه خواهد بود و همچنین نظارت بر ضربان قلب، گام شمار و GPS داخلی روی ساعت هوشمند را نشان می‌دهد.

تاریخ عرضه گوشی Vivo S12 و ساعت Watch 2 مشخص شد   - gsmarena 001 ۱ 4در حالی که تنها یک هفته دیگر به مراسم رونمایی باقی مانده است، می‌توانید انتظار داشته باشید که در آستانه رونمایی رسمی، اطلاعات بیشتری در مورد سری S12 و Watch 2 بشنوید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید