Vivaldi 5.0 برای اندروید دارای دو ردیف تب است

Vivaldi 5.0Vivaldi امروز نسخه 5.0 مرورگر خود را برای اندروید منتشر کرد. تغییر عمده جدید در این نسخه، معرفی نوارهای تب دوتایی است که از نسخه دسکتاپ برنامه وام گرفته شده است.

با دو نوار برگه، کاربران اکنون می‌توانند یک ردیف برای tab stacks و ردیف دوم برای tabs within داشته باشند. tab stacks به کاربر این امکان را می‌دهند که دسته‌ای از برگه‌های مرتبط را با هم گروه بندی کند و سپس می‌توانید به جای برگه‌های جداگانه، بین tab stacks چرخش کنید. شما به سادگی می‌توانید برگه‌ها را روی یکدیگر بکشید تا یک tab stacks ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید نحوه نمایش برگه‌ها را مدیریت کنید. می‌توانید دکمه X را غیرفعال کنید تا برگه را در همه برگه‌ها غیر از برگه فعلی ببندید. به این ترتیب دکمه X فضای ارزشمندی را در برگه‌های پس زمینه اشغال نمی‌کند. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که همه برگه‌های باز را فقط به اندازه فاویکون آنها کوچک کنید، که فضای بیشتری را ذخیره می‌کند.

Vivaldi 5.0 برای اندروید دارای دو ردیف تب است - Vivaldi browser 5.0 updateVivaldi 5.0 همچنین پشتیبانی از تبلت‌های اندرویدی را بهبود می‌بخشد. مشابه مرورگر دسکتاپ، کاربران تبلت اکنون می‌توانند پنل‌هایی را فعال کنند که در سمت چپ ظاهر می‌شوند و دسترسی سریع به عملکردهایی مانند نشانک‌ها، تاریخچه، یادداشت‌ها و غیره را فراهم می‌کنند. برای دسترسی بعدی، یادداشت‌ها را در مرورگر ذخیره کنید.

Vivaldi 5.0 on Android and Desktop! A World's First For Two Rows On Mobile  Browser Tabs! - TechBullion

در نهایت، به روز رسانی حالت تاریک را نیز برای وب سایت‌ها به ارمغان می‌آورد. وقتی این ویژگی را تغییر دهید، مرورگر به طور خودکار رنگ پس‌زمینه سایت را به سیاه تغییر می‌دهد و کار را برای چشم راحت‌تر می‌کند. این تنظیم بر اساس هر سایت ذخیره می‌شود.

هم اکنون می‌توانید Vivaldi 5.0 جدید را از پلی استور دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید