بالاخره امکان مشاهده رمز وای فای در iOS 16 توسط اپل انجام خواهد شد

بالاخره امکان مشاهده رمز وای فای در iOS 16 توسط اپل انجام خواهد شد

 

بالاخره امکان مشاهده رمز وای فای در iOS 16 توسط اپل انجام خواهد شد. اپل iOS 16 را در WWDC 2022 با چند پیشرفت کوچک اما کاربردی معرفی کرد. یکی از این پیشرفت ها که می تواند برای بسیاری از کاربران مفید باشد، امکان مشاهده رمز عبور شبکه وای فای متصل به آن است.

در نسخه های قبلی iOS، اگر می خواستید رمز وای فای متصل به آن را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید، راهی برای مشاهده آن در گوشی شما وجود ندارد و باید به دستگاه دیگری بروید، اما در iOS 16 اپل تغییر می کند.

مشاهده رمز وای فای در iOS 16

هنگامی که به بخش Wi-Fi در تنظیمات در iOS 16 می روید و روی شبکه متصل ضربه می زنید، گزینه جدید “Password” ظاهر می شود. با انتخاب این گزینه رمز شبکه وای فای نمایش داده می شود.

مشاهده رمز وای فای در iOS 16

رمز وای فای iOS 16

رمز وای فای iOS 16

این ویژگی زمانی مفید است که بخواهید پسوردهایی را برای کاربران دارای محصولات اندروید یا ویندوز ارائه دهید، اما بر صاحبان دستگاه های اپل تأثیری ندارد. در واقع، اشتراک گذاری رمز عبور بین iPhone، iPad یا Mac به صورت خودکار و راحت است.

هنگامی که اپل iOS 16 را در پاییز منتشر می کند، همه کاربران (آیفون 8 و بالاتر) می توانند این تغییر را تجربه کنند. البته قبل از انتشار نسخه نهایی می توانید نسخه بتا را تجربه کنید.

توسعه دهندگان می توانند از قبل به نسخه پیش نمایش سیستم عامل دسترسی داشته باشند و آن را آزمایش کنند. نسخه بتای عمومی iOS 16 در ماه آینده (ژوئیه) در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، اما آنها باید با باگ های مختلفی مقابله کنند. بنابراین منطقی ترین کار این است که منتظر بمانید تا نسخه نهایی منتشر شود.

IOS 16 دستخوش تغییرات زیادی شده است که یکی از مهم ترین آنها امکان شخصی سازی صفحه قفل است. همچنین انتظار می‌رود این نسخه از iOS ویژگی نمایشگر همیشه روشن را به آیفون 14 پرو مکس اضافه کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید