اینستاگرام برای کمک به مبارزه با spambot در حال جمع‌آوری سلفی‌های ویدیویی است

spambot

به نظر می‌رسد شبکه اجتماعی اینستاگرام متا در حال راه اندازی یک سیستم احراز هویت جدید برای کاربران است که تعداد هرزنامه‌ها یا spambot را که اکوسیستم اینستاگرام را با مشکل مواجه کرده، محدود می‌کند.

مت ناوارا، مشاور رسانه‌های اجتماعی مستقر در بریتانیا، مرحله جدیدی را برای ثبت حساب کاربری معرفی کرد که کاربر را ملزم می‌کند تا از خود در حال چرخاندن سرش ویدیویی بگیرد. این کار نشان می‌دهد که اقدامات امنیتی برای تأیید اینکه کاربر یک شخص واقعی است در حال انجام است. کلیپ ویدیویی که ارسال می‌شود در پلتفرم قابل مشاهده نیست و ظرف ۳۰ روز از سرورهای اینستاگرام حذف می‌شود.

اینستاگرام برای کمک به مبارزه با spambot در حال جمع‌آوری سلفی‌های ویدیویی است - instagram video selfie 1.png?q=50&fit=crop&w=750&dpr=1اینستاگرام برای کمک به مبارزه با spambot در حال جمع‌آوری سلفی‌های ویدیویی است - instagram video selfie 2.png?q=50&fit=crop&w=750&dpr=1

اینستاگرام علاوه بر این قابلیت از فناوری تشخیص چهره متا برای تایید هویت استفاده نخواهد کرد. اگر هدف جلوگیری از ایجاد انبوه حساب‌های جدید توسط فارم‌های spambot باشد، این برنامه برای جلوگیری از این موضوع کافی خواهد بود. مگر اینکه هوش مصنوعی کار لازم را برای تشخیص انیمیشن‌های صورت تولید شده توسط رایانه انجام ندهد. از سوی دیگر، افراد همچنان می‌توانند چندین حساب ایجاد کنند و از این بابت مشکلی نخواهد بود.

XDA-Developers اشاره می‌کند که برنامه‌های دوستیابی مانند Bumble و Tinder از ثبت نام کنندگان می‌خواهند که از چند زوایای چهره خود عکس بگیرند. سلفی‌های ویدیویی ممکن است داده‌های بیشتری را به هوش مصنوعی بدهند تا با آن کار کند و به عنوان یک موضوع کلی بهتر عمل کند. همچنین خبرهایی وجود دارد مبنی بر اینکه احراز هویت سلفی ویدیویی از یک سال پیش در حال توسعه بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید