نیبل، اسطوره توییتر، کناره‌گیری خود را از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد

نیبل، اسطوره توییتر، کناره گیری خود را از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد

نیبل، اسطوره سرسخت صنعت بازی که ۴۵۰۰۰۰ دنبال کننده برای توئیت منظم اخبار فوری تحت عنوان @Nibellion ایجاد کرد، امروز خبر کناره گیری خود را از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد.

نیبل امروز در توییتی نوشت: «پس از کمی درون‌نگری، تصمیم گرفتم زمان و انرژی خود را در جای دیگری متمرکز کنم و از توییتر ادامه دهم.» “این پایان پوشش بازی‌های ویدیویی من و مشارکت فعال من در این پلتفرم است. از همه برای اوقات خوشی تشکر می‌کنم!”

کناره گیری نیبل از پلتفرم‌های اجتماعی

نیبل، اسطوره توییتر، کناره گیری خود را از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد

در روزهای اخیر، نیبل شروع به ارسال پست در Patreon کرده بود و قصد داشت یک کانال Discord را برای پیوستن دنبال کنندگان راه‌اندازی کند. با این حال، هر دوی آنها نیز از بین رفته‌اند. نیبل با نوشتن در وبلاگ کوتاهی که برای Patreon که اکنون از بین رفته است، از رهبری توییتر، از جمله مالک میلیاردر جدید آن، ایلان ماسک، “نابالغی به ظاهر نامحدود” انتقاد کرد.

نیبل نوشت: “امروز، هم از توییتر و هم از Patreon استفاده خواهم کرد. هیچ پوشش بازی از سوی من در هیچ یک از پلتفرم‌ها وجود نخواهد داشت.”
 
نیبل، اسطوره توییتر، کناره گیری خود را از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد
نیبل اذعان کرد که برای رشد یک Patreon موفق بر اساس کارهای قبلی خود در توییتر مشکل دارد و پس از یک هفته اکنون بسته شده و هزینه آن به کاربران بازپرداخت می‌شود. همچنین سرور برنامه‌ریزی شده Discord نیز اکنون راه‌اندازی نمی‌شود.
 
نیبل ادامه داد: “من فکر نمی‌کنم که توییتر هنوز رهبری خوبی را تجربه کرده باشد، و این روند نیز با ماسک تغییر نخواهد کرد. من به پلتفرم اعتماد ندارم. من به ماسک و به ظاهر ناپختگی بی‌نهایت اعتماد ندارم. فکر نمی‌کنم توییتر فوراً از  هم گسیخته شود. اما اینکه می‌تواند با مرگ آهسته بمیرد. چرا زمان بیشتری را تلف کنیم؟”
 
The Verge امروز گزارش داد که توییتر به زودی شروع به دریافت ۲۰ دلار در ماه برای تأیید اعتبار حساب‌ها می‌کند – جایی که افراد و مارک‌ها از طریق تیک آبی امضای پلتفرم تأیید می‌شوند که قانونی هستند.
 
بر اساس این طرح‌ها، کاربران تأیید شده موجود در صورت عدم پرداخت، تیک آبی خود را پس از ۹۰ روز از دست خواهند داد. طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک به مهندسان توییتر گفته است که مطمئن شوند این طرح تا ۷ نوامبر(۱۶ آبان) اجرا می‌شود.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید