اشتراک پولی تیک آبی توییتر؛ اقدام جدید ایلان ماسک برای بازسازی توییتر

اشتراک پولی تیک آبی توییتر؛ اقدام جدید ایلان ماسک برای تغییر توییتراز اولین روز پس از خرید توییتر، مالک جدید این شرکت، ایلان ماسک، شروع به تغییر فعالانه نظم موجود برخی ویژگی‌ها کرد. به گزارش ورج به نقل از منابع این نشریه، قرار است تاییدیه پولی در این شبکه اجتماعی معرفی شود. برای انجام این کار، آن‌ها اشتراک Twitter Blue را تغییر می‌دهند.

هزینه اشتراک تیک آبی توییتر

گزارش شده است که هزینه اشتراک از ۵ دلار به ۲۰ دلار در ماه افزایش می‌یابد و یک تیک آبی، علامت یک حساب تأیید شده، به لیست ویژگی‌ها اضافه می‌شود. تا زمانی که اشتراک اعتبار داشته باشد، تیک آبی توییتر وجود خواهد داشت. اگر کاربر قبلاً تأیید شده باشد، ۹۰ روز فرصت دارد تا اشتراک پولی را پرداخت کند، در غیر این صورت برچسب را برداشته خواهد شد.

توجه داشته باشید که در گذشته تأییدیه وجود داشت اما مدتی حذف شد و  سپس در سال ۲۰۲۱ دوباره راه‌اندازی شد. در حال حاضر، برچسب تیک آبی برای رسانه‌های دولتی و خصوصی، حساب‌های سیاستمداران، شخصیت های عمومی و غیره اختصاص داده می‌شود.

با انتقادات رسانه‌ها، ماسک به طور فعال توسعه‌دهندگان را تحت فشار قرار داده تا قبل از ۷ نوامبر ۲۰۲۲ برای تکمیل این ویژگی دست به کار شوند و در غیر این صورت، ممکن است با اخراج مواجه شوند. در نهایت با توجه به دستور صادره در ۳۰ اکتبر، مشخص می‌شود چه تعداد از کارکنان اخراج می‌شوند؛ تخمین زده شده که این می‌تواند نیمی از ایالت را تحت تاثیر قرار دهد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید