مشخصات سنسورهای دوربین سونی اکسپریا پرو آینده منتشر شد

سونی اکسپریا پرو

گوشی‌ هوشمند سری سونی اکسپریا پرو I که در سال 2021 از آن رونمایی شد، توانست با مشخصات قابل قبول خود نظر طرفداران این برند ژاپنی را به خود جلب کند. پس از این موفقیت و عرضه مدل‌‌های دیگری از گوشی‌های هوشمند توسط این کمپانی در دو سال اخیر، حال به نظر می‌‌رسد که سونی قصد دارد یک تلفن همراه جدید به عنوان جایگزینی برای سونی اکسپریا پرو I عرضه کند. تا به امروز اطلاعاتی از قبیل سنسورهای به کار رفته شده در دوربین‌های نسل آینده سونی اکسپریا پرو از منابع غیر رسمی منتشر شده است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

مشخصات سنسورهای دوربین سونی اکسپریا پرو جدید

همانطور که می‌دانید، کمپانی ژاپنی سونی به تازگی از گوشی‌های هوشمند جدید خود به نام‌های سونی اکسپریا 1 V و سونی اکسپریا 10 V رونمایی کرده است. همچنین علاوه‌بر این، به نظر می‌رسد که این کمپانی به زودی جانشینی برای گوشی سونی اکسپریا پرو 2021 I نیز به بازار عرضه خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعاتی درمورد سنسورهای دوربین مدل آینده سونی اکسپریا پرو منتشر شده است که براساس آن، قرار است دوربین‌های این گوشی هوشمند یک نسخه ارتقا یافته از سنسورهای دوربین سونی اکسپریا 1 V  به همراه سه سنسور Exmor-T باشد.

درحال حاضر شایعات ضد و نقیض زیادی درباره مشخصات ماژول دوربین استفاده شده در نسل جدید گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا پرو منتشر شده است. در همین باره اخیرا یک منبع ژاپنی ادعا کرده است که، سنسور اصلی دوربین واید wide-angle این گوشی هوشمند همانند نسل پیشین خود در ابعاد 1 اینچی تولید خواهد شد، این درحالی است که یک منبع دیگر از شبکه اجتماعی ویبو Weibo گفته است که کمپانی سونی در هر سه دوربین تعبیه شده در سری جدید گوشی‌های سونی اکسپریا پرو، از سه سسنور کاملا جدید استفاده کرده است و اثری از سنسورهای قدیمی نیست.

متاسفانه درحال حاضر نمی‌توان صحت اخبار منتشر شده درباره سری جدید گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا پرو را سنجید و باید تا روز رونمایی رسمی از آن توسط کمپانی سونی و منابع موثق‌تر صبر کرد. با این حال براساس اطلاعاتی که تا به امروز در دسترس می‌باشد، به نظر می‌رسد که این جانشین گوشی هوشمند سونی اکسپریا پرو I 2021  تا پایان سال جاری عرضه نخواهد شد و به احتمال زیاد کمپانی سونی از این سری جدید در اوایل سال 2024 رونمایی خواهد کرد.

منبع: gsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید