سامسونگ از رابط کاربری جدید Galaxy Watch آینده رونمایی کرد

Galaxy Watchسامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱ از رابط کاربری جدید خود به نام One UI Watch رونمایی کرده که در Galaxy Watch آینده در دسترس خواهد بود.

غول فناوری کره جنوبی گفت، یک UI Watch برای ایجاد ارتباط عمیق‌تر Galaxy Watch و  گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌است.

به گفته این شرکت، رابط کاربری بخشی از اکوسیستم ساعت هوشمند جدیدی است که سامسونگ به طور مشترک با گوگل ساخته است.

طبق گفته سامسونگ، به لطف One UI Watch و اکوسیستم جدید یکپارچه، برنامه‌های سازگار با ساعت بارگیری شده در گوشی‌های هوشمند، به طور خودکار بر روی ساعت نیز بارگیری می‌شوند. هر ساعت هوشمند با رابط کاربری جدید همچنین مناطق مختلف زمانی را که از قبل روی تلفن هوشمند کاربر تنظیم شده همگام سازی و نمایش می‌دهد. تماس‌ها و پیام‌های مسدود شده در ساعت نیز از طریق گوشی مسدود می‌شوند.

سامسونگ افزود: به لطف اکوسیستم یکپارچه ، برنامه های شخص ثالث برای بارگیری از Google Play مستقیماً در Galaxy Watch در دسترس خواهند بود.

به گفته این شرکت، این برنامه‌ها شاملAdidas Running ، Golfbuddy Smart Caddy ، Strava ، Swim.com ، Calm ، Sleep Cycle ، Spotify ، YouTube Music و Google Maps هستند.

علاوه بر این، سامسونگ گفت که گلکسی واچ جدید از یک ابزار بهبود یافته طراحی face ساعت بهره خواهد برد که ایجاد face جدید ساعت را برای توسعه دهندگان اندروید آسان می‌کند.

Galaxy Watch آینده که دارای  UI Watch خواهد بود در اواخر سال در یک رویداد Unpacked معرفی خواهد شد. اگرچه سامسونگ زمان دقیق این رویداد را مشخص نکرده، اما انتظار می‌رود که همراه با Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 2 حدوداً در ماه آگوست (مرداد) رونمایی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید