گزارش: توییتر دیگر مانند گذشته ایمن نیست!

توییترایلان ماسک اکنون به طور رسمی مالک توییتر است و حداقل می‌توان گفت این حرکت باعث سر و صدای زیادی در صنعت فناوری شد. این میلیاردر فناوری، سلطنت خود را به عنوان رئیس شبکه محبوب با اخراج کارکنان “به صورت دسته جمعی” و سپس تلاش برای استخدام مجدد برخی از افراد ارزشمند از دست رفته در این فرآیند آغاز کرد.

توییتر آینده مشخصی ندارد! 

به نظر می‌رسد یکی از این افرار با ارزش، یوئل راث، رئیس سابق اعتماد و امنیت شرکت توییتر است که اولین مصاحبه‌اش را پس از کناره‌گیری، اندکی پس از روی کار آمدن ماسک انجام داد.

راث در پاسخ به این سوال که آیا پس از تصاحب ماسک همچنان احساس می‌کند توییتر امن‌تر است، گفت: “من نمی‌دانم.”  ماسک سرویس اشتراک آبی توییتر را در ۲۹ نوامبر راه اندازی کرد. راث معتقد است که ماسک رویه‌ها و وعده‌های خودش را زیر پا می‌گذارد و در نهایت می‌خواهد توییتر را خودش اداره کند.

راث گفت: “او چیزهایی می‌گفت که با ایجاد یک شورای اعتدال سازگار بود، با عدم اتخاذ تصمیمات دمدمی مزاجانه و یکجانبه سازگار بود و من بر این اساس خوشبین بودم. خوش بینی من در نهایت از بین رفت.”

اما همه چیز برای توییتر به این وحشتناکی هم نیست. علی‌رغم اظهارات فوق، راث فکر نمی‌کند توییتر «در لحظه‌ای حساس از شکست» باشد، زیرا چندین کارمند سابق پس از اخراج و استعفای بزرگ شرکت در مورد آینده توییتر ابراز نگرانی کرده‌ بودند.

نظر شما در مورد آینده توییتر چیست؟ 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید