شبکه اجتماعی توییتر به مبارزه با اطلاعات نادرست پیرامون اوکراین می پردازد

شبکه اجتماعی توییتر به مبارزه با اطلاعات نادرست پیرامون اوکراین می پردازد

این تغییر به دنبال بررسی شدید پلتفرم رسانه‌های اجتماعی پس از اینکه جنگ موج جدیدی از اطلاعات نادرست را منتشر کرد، گاهی اوقات از منابع دولتی صورت می‌گیرد. بر اساس سیاست‌های جدید «بحران» این شرکت، شبکه اجتماعی توییتر برچسب‌گذاری پست‌های نادرست از حساب‌های با دسترسی گسترده، مانند رسانه‌های دولتی یا حساب‌های رسمی دولتی را در اولویت قرار می‌دهد، در حالی که آنها را به دلایل «پاسخگویی» حفظ می‌کند.

کاربران باید برای مشاهده پست روی اخطار کلیک کنند و توییتر قابلیت لایک کردن، ریتوییت یا اشتراک گذاری محتوا را غیرفعال می کند. توییتر اعلام کرد که برای جلوگیری از تقویت توییت‌های نادرست، جستجو و ویژگی‌های خود را بررسی خواهد کرد.

یوئل راث، رئیس امنیت و امنیت توییتر در یک پست وبلاگی اعلام کرد: «در حالی که این اولین تکرار بر درگیری‌های مسلحانه بین‌المللی متمرکز است، با شروع جنگ در اوکراین، ما قصد داریم این سیاست را به‌روزرسانی و گسترش دهیم تا اشکال دیگری از بحران را در برنگیرد.»

شبکه اجتماعی توییتر به مبارزه برعلیه دشمنان اوکراین می رود

شبکه اجتماعی توییتر به مبارزه با اطلاعات نادرست پیرامون اوکراین می پردازد

شبکه اجتماعی توییتر گفت نمونه‌هایی از پست‌های مشکل ساز شامل ادعاهای نادرست یا گمراه کننده در مورد جنایات جنگی، اطلاعات نادرست در مورد واکنش بین المللی و ادعاهای نادرست در مورد استفاده از زور است. این شرکت گفته که برای تعیین اینکه چه زمانی ادعاها گمراه کننده هستند، به چندین منبع متکی است. به گفته این سازمان، حساب‌های تفسیری قوی و اول شخص از جمله انواع توییت‌هایی هستند که توسط این سیاست به چالش کشیده نمی‌شوند.

سیاست‌های جدید تنها چند هفته پس از موافقت هیئت مدیره توییتر با پیشنهاد خرید 44 میلیارد دلاری از سوی تاجر میلیاردر ایلان ماسک، که خواستار سخنرانی کمتر تعدیل‌شده در این پلت‌فرم شده بود، صورت می‌گیرد. او گفته است که ممنوعیت بحث برانگیز توییتر درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را که توئیتر به دلیل خطر تحریک خشونت بیشتر تعلیق کرده بود، لغو خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید