توییتر قابلیت Super Follows برای دارندگان دستگاه‌های آیفون به ارمغان آورد

Super Followsتوییتر اعلام کرد که آزمایش یک ویژگی جدید درآمدزایی را برای کاربران iOS توییتر در اوایل سپتامبر (شهریور) آغاز کرده است. ویژگی موسوم به Super Follows به کاربران توییتر با بیش از ده هزار (۱۰k) فالوور اجازه می‌دهد تا با ارائه سطح بیشتری از محتوا و تعامل به عنوان اشتراک ماهانه، درآمد ماهانه کسب کنند.

Super Followsدر ابتدا، Super Follows فقط برای کاربران منتخب در ایالات متحده و کانادا در دسترس بود، اما از امروز، همه کاربران توییتر در iOS به این ویژگی جدید دسترسی خواهند داشت. همانطور که قبلاً ذکر شد، اگر یک کاربر توییتر با بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده هستید و در ایالات متحده زندگی می‌کنید، می‌توانید برای تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوای “Super Follows” درخواست دهید.

سه نوع اشتراک ماهانه وجود دارد که سازندگان محتوا می‌توانند به دنبال کنندگان خود پیشنهاد دهند: ۲.۹۹ دلار، ۴.۹۹ دلار و ۹.۹۹ دلار. برای “Super Follows” شخصی، لازم نیست در ایالات متحده باشید، اما برای اینکه بتوانید از این ویژگی استفاده کنید باید مجهز به یک دستگاه آیفون باشید.

Super Followsطبق گفته توییتر، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند تا ۹۷ درصد از درآمد را از طریق اشتراک‌های Super Follows به‌دست آورند، زیرا شرکت تا زمانی که درآمد مادام‌العمر از پنجاه هزار دلار فراتر رود، بیش از ۳ درصد سهم را به خود اختصاص نخواهد داد. پس از آن زمان، سهم توییتر تا ۲۰ درصد از درآمدهای آتی افزایش خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید