توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود ارائه می‌دهدتوییتر در حال عرضه Twitter Blue (توییتر آبی) است، یک سرویس ممتاز که قابلیت‌های جدیدی را در وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها برای مشترکین خود فعال می‌کند. کاربرانی که ساکن ایالات متحده و نیوزلند هستند، با پرداخت اشتراک ماهانه ۲.۹۹ دلار آمریکا / ۴.۴۹ دلار نیوزلند از چندین قابلیت جدید برخوردار می‌شوند.

قابلیت‌های جدید Twitter Blue (توییتر آبی)

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد - gsmarena 001 ۳ 2یکی از قابلیت‌های جدید اخبار و مقالات بدون آگهی است. توییتر با نشریات مستقر در ایالات متحده مانند واشنگتن پست، لس آنجلس تایمز، USA Today، آتلانتیک، رویترز، دیلی بیست، رولینگ استون، بازفید، اینسایدر و هالیوود ریپورتر همکاری کرده است.

با کلیک بر روی پیوند یکی از این سرویس‌ها، صفحه مقاله‌ یا اخباری با بارگذاری سریع و بدون آگهی باز می‌شود. هر بار که روی یکی از مقالات آن‌ها کلیک می‌کنید، بخشی از اشتراک Twitter Blue شما به این انتشارات می‌رود.

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد - gsmarena 002 ۴مشترکین همچنین می‌توانند به اخبار برتر دسترسی داشته باشند که پر بازدید‌ترین اخبار در طی ۲۴ ساعت گذشته در شبکه به آن‌ها نشان داده می‌شود. این قابلیت فقط برای اندروید و دسکتاپ در دسترس خواهد بود.

احتمالاً بیشترین درخواست در توییتر گزینه Edit (ویرایش) است. ویژگی جدید Undo Tweet به نوعی مبتنی بر این ایده است، اما آن به روش دیگری عمل می‌کند. پس از ارسال یک توییت، یک تایمر دریافت می‌کنید که در طی آن می‌توانید در صورت نارضایتی از ارسال، توییت را لغو کنید. هنگامی که تایمر تمام شد، توییت به طور خودکار ارسال می‌شود یا می‌توانید Send now را بزنید تا به صورت دستی ارسال شود.

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد - gsmarena 003 ۲همچنین یک حالت Reader جدید اضافه شده است تا خواندن رشته‌های توییت طولانی را آسان‌تر کند. حالت Reader، رشته‌های توییت را به یک صفحه طولانی تبدیل می‌کند، شبیه به تجربه ارائه شده توسط برخی از سرویس‌های شخص ثالث مانند Thread Reader است.

همچنین گزینه‌ای برای سفارشی کردن نوار Navigation شما وجود دارد. در حال حاضر، نوار پیمایش موارد ثابتی دارد از جمله صفحه اصلی، کاوش، اعلان‌ها و پیام‌ها. کاربران توییتر آبی می‌توانند این گزینه‌ها را حذف یا مرتب کنند و حتی در مجموع شش گزینه بیشتر اضافه کنند، قابل ذکر است که این ویژگی فقط در iOS موجود است.

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد - gsmarena 004 ۱ویژگی Bookmarks (نشانک‌ها) در توییتر آبی نیز با پشتیبانی از پوشه‌ها به‌روز شده است. کاربران اکنون می‌توانند پوشه‌های سفارشی را در Bookmarks ایجاد کنند تا توییت‌های ذخیره شده خود را مرتب کنند. کاربران توییتر آبی در iOS نیز تم‌های رنگارنگ و نمادهای انحصاری برنامه‌های جدید را دریافت خواهند کرد.

در نهایت، کاربران توییتر آبی نیز دسترسی زودهنگام به قابلیت‌های جدید و آزمایشی دارند. این قابلیت‌ها ممکن است در نهایت برای سایر کاربران در دسترس قرار گیرند یا به‌طور کلی حذف شوند. در حال حاضر، کاربران توییتر آبی می‌توانند قابلیت جدید محدودیت ویدیوی ۱۰ دقیقه‌ای (فقط دسکتاپ) و همچنین گزینه‌های مکالمات پین شده جدید را در DM (فقط iOS) آزمایش کنند.

توییتر آبی، قابلیت‌های جدیدی را با پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران خود به ارائه می‌دهد - gsmarena 005 ۲به‌طور کلی، ویژگی‌های بسیار جدید وجود دارد که برای همه کاربران به‌صورت رایگان در دسترس نخواهد بود. متأسفانه، توییتر همچنان تبلیغات را در جدول زمانی نمایش می‌دهد که تصمیمی تاسف‌بار و عجیب است.

این قطعاً باعث می‌شود بسیاری از کاربران به سمت نسخه اولیه روی آورند، اگرچه این امکان وجود دارد که توییتر با هزینه‌ای حتی بیشتر آن را برای آینده ذخیره کند. متقاعد کردن مردم به پرداخت هزینه برای سرویسی که پانزده سال است به‌طور رایگان از آن استفاده می‌کنند، به اندازه کافی دشوار خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید