توییتر اشتراک‌گذاری لینک‌هایی از اینستاگرام و فیسبوک را ممنوع کرد!

توییترایلان ماسک شامگاه امروز در اظهاراتی غیرمنتظره از حساب‌های رسمی توییتر خود گفت که ممنوعیت اشتراک‌گذاری لینک را در آن‌ها اعمال کرده است. او به عنوان دلیل این تصمیم اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد رقبای خود مانند فیس‌بوک و اینستاگرام را به صورت رایگان تبلیغ کند و در نهایت پیوندهای پلتفرم‌های رقیب دیگر در دسترس نخواهند بود.

توییتر اشتراک‌گذاری لینک را ممنوع کرد! جایی برای رقبایی مانند فیس بوک و اینستاگرام وجود ندارد… 

توییتر اعلام کرد که اشتراک‌گذاری لینک در برخی از پلتفرم‌ها را ممنوع کرده است و دیگر به کاربران اجازه نمی‌دهد حساب‌های خود را با رقبایی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، Mastodon Truth Social و Tribel و Nostr و Post به اشتراک بگذارند.

همچنین بیان شده است که با متخلفان هم در سطح توییت و هم در حساب کاربری اقدام خواهد شد. البته در مرحله اول از شما خواسته می‌شود که توییت را حذف کنید. اما در صورت تکرار این وضعیت، حساب به طور موقت معلق و قفل می‌شود.

به عنوان نمونه برای این امر؛ پست هایی مانند “شما همچنین می توانید من را در نام کاربری اینستاگرام من فالو کنید” که در یک توییت یا در قسمت بیو صفحه نمایه خود ایجاد می‌کنیم، نقض مستقیم تلقی می‌شود.

بیانیه این شرکت به شرح زیر است:

ما می‌دانیم که بسیاری از کاربران ما در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی فعال هستند. با این حال، دیگر اجازه تبلیغ رایگان برخی از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در توییتر را نخواهیم داد. به طور خاص، ما حساب‌هایی را که صرفاً به منظور تبلیغ سایر پلتفرم‌های اجتماعی و محتوای حاوی پیوندها یا نام‌های کاربری برای پلتفرم‌های زیر ایجاد شده‌اند حذف می‌کنیم: فیس‌بوک، اینستاگرام، Mastodon، Truth Social، Tribel، Nostr و Post.

ما همچنان به محتواهایی از هر پلتفرم رسانه اجتماعی اجازه می‌دهیم. ارائه پیوندها یا نام‌های کاربری به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی که در بالا فهرست نشده‌اند نیز این سیاست را نقض نمی‌کند.

نظر شما در مورد ممنوعیت اشتراک‌گذاری لینک در توییتر چیست؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید