سرانجام کاربران می‌توانند چت‌های واتس‌اپ خود را از گوشی‌های IOS به اندروید منتقل کنند

چت‌های واتس‌اپ

واتس‌آپ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که متعلق به شرکت فیسبوک است و متاسفانه در برخی از موارد بسیار نسبت به سایر پیام رسان‌های هم رده خود عقب مانده است. بنا به گزارش redmondpie هم اکنون کاربران این پیام رسان قادر خواهند بود تا چت‌های واتس‌اپ خود را از سیستم‌عامل IOS به سیستم عامل اندروید منتقل کنند.

قابلیت جدید انتقال  چت‌های واتس‌اپ از گوشی‌های IOS به اندروید

این قابلیت چت‌های واتس‌اپ که با استفاده از یک کابل همگام‌سازی قابل اجرا خواهد بود، پیش‌تر در فاز بتا توسط برخی از کاربران دارنده تلفن‌های هوشمند سامسونگ گلکسی در حال تست و آزمایش بود و هم اکنون شرکت فیسبوک اعلام کرده است در حال حاضر همه کاربران این پیام رسان می‌توانند از این قابلیت جدید واتس‌اپ استفاده کرده و چت‌های واتس‌اپ خود را به سیستم عامل مورد نظر منتقل کنند.

چت‌های واتس‌اپ

حفظ تاریخچه و سابقه پیام‌هایی که در یک پیام رسان رد و بدل می‌شود برای کاربران این پیام رسان امری بسیار حائز اهمیت است. با این حال اپلیکیشن واتس‌اپ از چنین قابلیتی در چت‌های واتس‌اپ به صورت کامل پشتیبانی نمی‌کند و این امر باعث دید منفی بسیاری از کاربران نسبت به این پیام‌رسان می‌شود.

New WhatsApp features rumoured to arrive in 2021 including self-destructing  photos and Instagram Reels

حال واتس‌اپ تلاش می‌کند تا زره زره این نقص را بر طرف کرده و خود را به رقیبان برساند. در شکل فعلی، این عملکرد فقط هنگام انتقال از iPhone به Android کار می کند. برعکس این جریان ممکن نیست و در حال حاضر فقط دارندگان تلفن‌های هوشمند Galaxy می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند، بنابراین صاحبان غیر سامسونگ در حال حاضر در تاریکی به سر خواهند برد. این فرایند همچنین مستلزم آن است که کاربر صاحب دستگاه یک کابل Lightning to USB-C داشته باشد تا داده‌ها منتقل شود. امیدوار هستیم تا در آینده گزینه بی‌سیم نیز وجود داشته باشد، اما در حال حاضر، این عمل نیاز به اتصال دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید