قابلیت انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS فعال شد

قابلیت انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS فعال شد

انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS برای سال‌ها بود که فعال نشد. حال به تازگی اپل اپل و واتس‌اپ با آسان کردن فرآیند موجب شدند تا قابلیت انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS فعال شد محقق شود. از اکنون، اپل قابلیتی را اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد چت را بین دو پلتفرم جابجا کنید.

این ویژگی بخشی از برنامه اندرویدی موجود «Move to iOS» اپل است. شایان ذکر است که این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران بتا در دسترس است، بنابراین کاربران غیربتا ممکن بوده مجبور باشند برای یک یا دو هفته منتظر بمانند.

این یک حرکت بزرگ است زیرا 2 میلیون نفر از واتس اپ استفاده می کنند و تاکنون روش رسمی برای انتقال مکالمات بین اندروید و iOS وجود نداشته است. روش‌های شخص ثالث محدودی وجود داشته است، اما هیچ چیزی به طور رسمی توسط اپل یا واتس اپ ارائه نشد. با در دسترس قرار گرفتن این ویژگی، کاربران می‌توانند چت‌های خود را به سرعت از اندروید به iOS منتقل کنند.

دیگر نگران قابلیت انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS نباشید

قابلیت انتقال چت WhatsApp از اندروید به iOS فعال شد

علاوه بر نیاز به برنامه Move to iOS، چند الزام دیگر نیز وجود دارد که کاربران باید از آنها آگاه باشند. آیفون شما باید iOS 15.5 یا بالاتر را اجرا کند و گوشی اندروید شما به اندروید 5.0 یا بالاتر نیاز دارد. همچنین به آخرین نسخه برنامه Move to iOS، جدیدترین نسخه WhatsApp در تلفن Android خود نیاز دارید و هر دو دستگاه Android و iOS شما باید در یک شبکه Wi-Fi باشند.

هنگامی که با این حداقل نیازها همگام شدید، به برنامه انتقال به iOS در دستگاه اندروید خود بروید. در کنار دادن فرمان‌هایی برای انتقال تماس‌ها، پیامک‌ها و غیره، باید گزینه جدیدی برای واتس اپ مشاهده کنید. فرآیند انتقال ممکن است بسته به تعداد مکالمه‌ای که دارید کمی طول بکشد، اما اکنون مراحلی وجود دارد.

واتس‌اپ یکی از بزرگترین برنامه‌های چت بوده و اکنون این ویژگی تجربه کاربری بهتری رقم خواهد زد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید