خط تولید آیپد اپل برای نخستین بار به خارج از چین منتقل خواهد شد

خط تولید آیپد اپل برای نخستین بار به خارج از چین منتقل خواهد شد

براساس گزارش‌ها شرکت کوپرتینویی قصد دارد بزودی خط تولید آیپد اپل را به خارج از چین منتقل کند. البته این برنامه شامل تمام خطوط تولید نشده و تنها بخشی را دربرمی‌گیرد. وب سایت imore به نقل از Nikkei Asia گزارش داده که اپل به دلیل رشد ویروس کرونا و محدودیت‌هایی در چین تصمیم به این انتقال گرفته است.

در این گزارش آمده است که یکی از “مونتاژکنندگان پیشرو آیپد” به اپل در ایجاد خطوط تولید در ویتنام کمک کرده است و به زودی می‌تواند تولید تعداد کمی از بهترین آیپدهای را در منطقه آغاز کند.

آیپد اپل و انتقال خط تولید آن به خارج چین

خط تولید آیپد اپل برای نخستین بار به خارج از چین منتقل خواهد شد

ظاهرا اپل همچنین از تامین کنندگان خواسته است تا ذخیره موجودی را برای محافظت در برابر کمبودهای آتی آغاز کنند. این گزارش می‌گوید اپل مدت‌هاست تولید آیپد در ویتنام را مورد بررسی قرار داده است، اما این اقدام به دلیل کووید در ویتنام به تعویق افتاده است. این دومین خط تولید بزرگ پس از AirPods در ویتنام است.

این گزارش می‌گوید اپل از تامین‌کنندگان می‌خواهد که از قفل‌ها آسیبی نبینند تا منابع اضافی برخی از قطعات همچون تراشه‌های آیفون 14 جدید را تهیه کنند.

حال باید منتظر ماند تا رشد ویروس کرونا در چین چه تبعاتی را به دنبال دارد و این شرکت کوپرتینویی چه تصمیماتی اتخاذ خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید