فیلم لایواکشن پینوکیو در سال ۲۰۲۲ وارد دیزنی‌پلاس می‌شود

 لایواکشن پینوکیوبه‌روزرسانی لایواکشن پینوکیو با بازی تام هنکس برای اکران در سال ۲۰۲۲ در +Disney برنامه‌ریزی شده است. این فیلم تازه‌ترین فیلم از مجموعه عظیم ریبوت‌های لایو-اکشن دیزنی از فیلم‌های انیمیشن کلاسیک است. اگرچه استودیو از دهه ۹۰ این کار را با فیلم‌هایی مانند 101 Dalmations (دالماسی‌ها ۱۰۱) با بازی گلن کلوز انجام داده است، اما رونق بازسازی‌های اخیر در اواسط دهه ۲۰۱۰ با «مالفیسنت»، «سیندرلا» و «کتاب جنگل» آغاز شد که همگی بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ وارد بازار شدند. برای بازخوانی Aladdin، زیبا و هیولا، دامبو و شیر شاه برای تئاتر و لیدی و ولگرد و مولان برای دیزنی‌ پلاس و همچنین اقتباس‌های لایو-اکشن مانند پری دریایی کوچک، پیتر پن و غیره در دست توسعه هستند.

فیلم لایواکشن پینوکیو در سال ۲۰۲۲ وارد دیزنی‌پلاس می‌شود - Disney Pinocchioپینوکیو اصلی، که تنها دومین فیلمی بود که توسط استودیو Walt دیزنی ساخته شد، در سال ۱۹۴۰ نمایش داده شد. این فیلم برگرفته از کتاب ایتالیایی ماجراهای پینوکیو در ردهٔ سنی کودکان اثر کارلو کولودی است که ماجراهای یک عروسک زنده را دنبال می‌کند که می‌خواهد یک پسر واقعی باشد. این فیلم، در میان بسیاری از عناصر نمادین خود، آهنگ «When You Wish Upon a Star» را معرفی کرد که مترادف برند فیلم انیمیشن دیزنی است.

طبق ComicBook.com، لایواکشن پینوکیو برای اکران در سرویس Stream دیزنی بین ژوئیه و سپتامبر ۲۰۲۲ ( دی-مهر) برنامه‌ریزی شده است. در این فیلم تام هنکس در نقش ژپتو، منبت کاری که پینوکیو را خلق می‌کند، بازی خواهد کرد. تام هنکس با کارگردانی رابرت زمکیس که قبلاً در انیمیشن کریسمس CGI با Polar Express با او همکاری کرده بود، دوباره همکاری می‌کند.

فیلم لایواکشن پینوکیو در سال ۲۰۲۲ وارد دیزنی‌پلاس می‌شود - Pinocchio Tangled with Russian Puppets.jpgبازیگران فیلم لایواکشن پینوکیو همچنین شامل بنجامین ایوان آینزورث از فیلم The Haunting of Bly Manor در نقش اصلی هستند. سینتیا اریوو همچنین در نقش پری آبی در کنار لوک ایوانز (نقش گاستون را در بازسازی قبلی دیزنی به نام Beauty and the Beast بازی کرد)، در نقش مربی که جزیره لذت را اداره می‌کند، بازی می‌کند.

صداپیشگان لایواکشن پینوکیو عبارتند از کیگان-مایکل کی در نقش روباه صادق، جان ورتینگتون فالفلو، لورین براکو در نقش سوفیا مرغ دریایی و جوزف گوردون-لویت در نقش جیمینی کریکت، شخصیت نمادینی که به وجدان پینوکیو تبدیل می‌شود.

بسیاری از فیلم‌سازان تلاش کرده‌اند تا پینوکیو را به شیوه‌ای رضایت‌بخش زنده کنند، اما اگر شرکتی منابع لازم برای اجرای آن به صورت لایواکشن پینوکیو داشته باشد، دیزنی است. همه آزمایش‌های رابرت زمکیس با CGI موفقیت‌آمیز نبودند، اما او اولین پذیرنده این روش بود و رویکرد خود را به رسانه از طریق یک دوره آزمون و خطا اصلاح کرده است. همچنین احتمالا برای تکنسین‌های CGI مفید خواهد بود که پینوکیو موجودی از چوب است که اگر به درستی انجام شود، بسیار ساده‌تر از یک موجود زنده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید