TikTok مقررات و ممنوعیت‌هایی را برای نوجوانان وضع می‌کند

TikTok در سال‌های اخیر موارد کمی به اندازه شبکه‌های اجتماعی دردسرساز بوده اند. با توجه به ترکیبی از محبوبیت و انبوهی از واقعیت‌های اقتصادی و سیاسی، TikTok در همه این موارد، تقریبا دائما در دادگاه‌های مختلف و خارج از آن، در مرکز اخبار بوده و هست. گفته می‌شود، این موج جدید اقدامات، که به طور خاص کاربران نوجوان را مورد هدف قرار می‌دهد، مطمئنا به همان اندازه دردسرساز است و پیامدهای زیادی دارد. TikTok introduces notification curfew and other restrictions for teenagers

در ابتدا، با ایجاد این تغییرات در TikTok ارسال اعلان برای کاربران ۱۳-۱۵ ساله پس از ساعت ۹ شب و بعد از ساعت ۱۰ شب برای افراد ۱۶ و ۱۷ ساله متوقف می‌شود. دلیل اصلی این موضوع تمایل به محدود کردن فشار برای تعامل، حداقل پس از یک ساعت خاص به این گروه‌های سنی است، که برخی تحقیقات نشان داده‌اند بسیار بیشتر از بزرگسالان در معرض فشار مدرن شبکه‌های اجتماعی هستند.

علاوه بر این، TikTok همچنین محدودیت‌های پیام خصوصی خود را تشدید می‌کند. با توجه به ممنوعیت موجود PM برای کاربران زیر ۱۶ سال، اکنون به صورت پیش فرض پیام خصوصی حساب‌های دارای علامت ۱۶ و ۱۷ سال غیرفعال شده و نیاز به فعال سازی دستی تنظیمات حساب دارد.

New privacy features

New privacy features

TikTok همچنین از کاربران جوان خود می‌خواهد که بهتر بفهمند و کنترل کنند که چه کسانی به محتوای آنها دسترسی دارند و چگونه از رسانه‌هایی که ارسال می‌شود، استفاده کنند. به این منظور، ویدیوهای کاربران زیر ۱۶ سال دیگر به صورت رسمی و از طریق این پلتفرم قابل بارگیری نیستند. درست مانند PM های نوجوانان ۱۶ و ۱۷ ساله که تنظیماتی را برای این ویژگی در نمایه‌های خود دریافت می‌کنند که به طور پیش فرض غیرفعال است. علاوه بر این، هنگامی که هر کاربر زیر ۱۶ سال برای ارسال یک ویدیو به TikTok می‌رود، یک پنجره جدید به آنها اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند که کدام کاربران  اجازه دیدن ویدیوی مورد نظر را داشته باشند.

TikTok introduces notification curfew and other restrictions for teenagers

تقریباً چند تغییر بسیار اساسی در این باره وجود دارد. مسئله‌ مهم این است که که کاربران تا چه حد به سن واقعی خود اعتراف می‌کنند، این موضوع باید در هر بحث احتمالی در مورد موضوع مورد توجه قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید