آپلود با وضوح 1080p تیک تاک در کشورهای منتخب فعال می‌شود

 آپلود با وضوح 1080p تیک تاک

TikTok امروز مجموعه ای از تغییرات را در برنامه‌های تلفن همراه خود اعلام کرد، از جمله بهبود وضوح و همچنین جلوه‌ها و پیشرفت‌های جدید. همچنین آپلود با وضوح 1080p تیک تاک نیز یکی از تغییرات بود.

آپلود با وضوح 1080p تیک تاک در کشورهای منتخب فعال می‌شود - tiktok 3 aylik ucretsiz spotify premium kampanyasi baslatti siz de katilabilirsiniz 1626267919

یکی از اصلی‌ترین تغییرات جدید در کنار آپلود با وضوح 1080p تیک تاک که در کشورهای منتخب اعمال می‌شود، گزینه آپلود با وضوح 1080p تیک تاک است. هنگام آپلود ویدیو، گزینه‌های بیشتر را انتخاب کنید و سپس دکمه آپلود HD را تغییر دهید تا آپلود با کیفیت 1080p فعال شود. TikTok اکنون همچنین امکان استفاده از جلوه صفحه سبز را در بالای GIFها فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند GIF خود را از طریق شریک TikTok GIPHY انتخاب کنند و سپس با استفاده از جلوه Green Screen، ویدیوی خود را در بالای گیف قرار دهند.

آپلود با وضوح 1080p تیک تاک در کشورهای منتخب فعال می‌شود - youtube vs tiktok which is better

ویژگی جدید Visual Enhancement کیفیت تصویر ویدیو را تنها با یک ضربه بهبود می‌بخشد. می‌تواند تغییرات اساسی از جمله جبران نوردهی، تصحیح رنگ، و بهبود نور کم را روی عکس‌های تازه گرفته شده یا ویدیوهای آپلود شده از گالری انجام دهد. جلوه‌های صوتی از ترکیب صوتی استفاده می‌کند و می‌تواند صدایی را در یک ویدیو شبیه به یک حیوان یا یک آلت موسیقی کند. برای دسترسی به این ویژگی، روی دکمه Voice Effects در پنل سمت راست در صفحه ویرایش ضربه بزنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید