مدت زمان ویدئوهای پلتفرم TikTok به ۱۰ دقیقه افزایش یافت!

مدت زمان ویدئوهای پلتفرم TikTok به 10 دقیقه افزایش یافت! روز دوشنبه، برخی از کاربران پلتفرم TikTok با اطلاعیه‌ای مبنی بر اینکه از این پس می‌توانند ویدیوهای حداکثر ۱۰ دقیقه را بارگذاری کنند، استقبال شد. TikTok در بیانیه‌ای به The Verge، تأیید می‌کند که این به‌روزرسانی در سطح جهانی انجام می‌شود.

کاربران تیک‌تاک اکنون بسبار هیجان‌زده هستند که می‌توانند ویدیوهای حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای را بارگذاری کنند و به علاوه امیدواریم فرصت‌های خلاقانه‌تری را برای سازندگان ویدئویی در سراسر جهان ایجاد کند.

مدت زمان ویدئوهای پلتفرم TikTok به ۱۰ دقیقه افزایش یافت! - FMrnIlWXwAkp9uJ.jpeg

پلتفرم TikTok ابتدا محدودیت ۱ دقیقه‌ای خود را در جولای گذشته به ۳ دقیقه افزایش داد. با تمدید زمان مجاز به ازای هر ویدیو در TIkTok، این برند امیدوار است تا تعامل بیشتری را از جانب کاربران خود شاهد باشد که به نوبه خود ممکن است منجر به درآمد بیشتر از طریق تبلیغات شود.

تعداد معینی از کاربران قبلاً می‌توانستند ویدیوهای پنج دقیقه‌ای را روی پلتفرم بارگذاری کنند، اما با آخرین به‌روزرسانی TikTok، همه می‌توانند ویدیوهای طولانی‌تری ارسال کنند. اگرچه این تغییر ممکن است کاربران بیشتری را جذب کند و تعامل کلی را افزایش دهد، باید دید که آیا ویدیوهای طولانی‌تر با الگوریتم پلتفرم TikTok «برای شما» به خوبی عمل می‌کنند یا خیر.

مدت زمان ویدئوهای پلتفرم TikTok به ۱۰ دقیقه افزایش یافت! - TikTok extends video length to 10 mins.jpg

مت ناوارا، مشاور رسانه‌های اجتماعی و تحلیلگر صنعت، در گفتگو با The Verge می‌گوید که درآمد ویدیویی با فرمت مدت زمان طولانی‌تر معمولا آسان‌تر است و کاربران را برای مدت طولانی‌تری درگیر می‌کند. ناوارا توضیح می‌دهد که TikTok باید بفهمد که چگونه باید ویدیوهای طولانی‌تر را روی پلتفرم خود قرار دهد و محبوب سازد زیرا تاکنون مردم به ویدئوهای کوتاه عادت کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید