پس از یوتیوب، اکنون TikTok به کاربران خود اجازه می‌دهد به ویدیوها dislike دهند

پس از یوتیوب، اکنون TikTok به کاربران خود اجازه می‌دهد که ویدیویی را دوست نداشته باشندتیک‌تاک، برنامه ویدیویی کوتاه چینی، اعلام کرده است که دکمه دوست نداشتن خود را برای همه کاربران در سراسر جهان عرضه می‌کند. TikTok آزمایش این ویژگی را در آوریل آغاز کرد تا به افراد کمک کند نظراتی را که فکر می‌کنند نامربوط یا نامناسب هستند شناسایی کنند.

TikTok

پس از یوتیوب، اکنون TikTok به کاربران خود اجازه می‌دهد که ویدیویی را دوست نداشته باشند

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «پس از چند آزمایش، آن را به صورت جهانی منتشر می‌کنیم. تعداد کل نپسندیدن‌هایی که یک نظر دارد نشان داده نخواهد شد و افراد می‌توانند هر زمان که دوست داشتند با ضربه زدن دوباره بازخورد خود را پس بگیرند.»

TikTok می‌گوید اولویت اصلی خود با این ابزار ایجاد تجربه بهتر برای کاربران است. این به ما امکان می‌دهد نظرات نامربوط یا نامناسب را بهتر شناسایی کنیم، که به ما کمک می‌کند بخش نظرات را برای تعاملات واقعی و معتبر ایجاد کنیم.

دکمه نپسندیدن علاوه بر گزینه گزارش نظر برای نقض دستورالعمل های انجمن ظاهر می‌شود. این شرکت گفت که دکمه دوست نداشتن به عنوان راهی برای گزارش نظرات تلقی نمی‌شود و کاربران باید در عوض از فرآیند استاندارد برای گزارش نظرات برای آزار و اذیت استفاده کنند.

پس از یوتیوب، اکنون TikTok به کاربران خود اجازه می‌دهد که ویدیویی را دوست نداشته باشند

مشاور رسانه‌های اجتماعی مت ناوارا برای اولین بار در اوایل سال جاری دکمه دوست نداشتن TikTok را مشاهده کرد. توییتر همچنین در حال آزمایش یک دکمه خصوصی منفی برای پاسخ به توییت‌ها است. یوتیوب متعلق به گوگل در حال حاضر یک دکمه انگشت شست را برای نظرات ارائه می‌دهد در حالی که Reddit یک دکمه رای منفی برای نظرات ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید