عینک هوشمند Thunderbird تی سی ال معرفی شد

عینک هوشمند Thunderbird تی سی ال معرفی شداگرچه در سال‌های اخیر عینک‌های هوشمند بسیار محبوبیت کمپانی‌هایی نظیر گوگل قرار گرفتند اما مدتی از دور کنار رفتند و حال برخی شرکت‌ها چون تی سی ال تصمیم گرفت مدلی چون عینک هوشمند Thunderbird را معرفی کند.

تی سی ال سه سالی در ساخت آن زمان برده و نام دقیق این گجت  Thunderbird Smart Glasses Pioneer Edition است. شرکت چینی از فریم و شیشه معمولی بهره گرفته و ظاهری خاص به آن نبخشیده است.

عینک هوشمند Thunderbird ساده و پیشرفته

در ساخت عینک هوشمند Thunderbird از فناوری Mini-LED بهره گرفته شد. سایر LED‌های این عینک تنها ۴ نانومتری بوده و نسبت به عینک هوشمند شیائومی محصولی پیشرفته‌ با نمایشگر رنگیست.

با این عینک می‌توانید به دریافت پیام، بررسی کردن برنامه‌ها، کنترل خانه هوشمند و برخی دیگر بپردازید. عینک هوشمند Thunderbird به دوربینی در قسمت میانی مجهز است و با آن می‌توانید فیلم گرفته یا تصویری ثبت کنید.

برای اتصال به اینترنت باید از گوشی هوشمند بهره گرفت و متاسفانه تاریخ عرضه و قیمت نامشخص باقی ماند. چندی پیش نیز فیسبوک با همکاری Rayban عینک هوشمندی معرفی کرده و گویی باید باری دیگر شاهد محبوبیت عینک هوشمند باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید