سه مدل آیفون 14 نسبت به مدل های 2021 باتری های بزرگتری دارند

 

سه مدل آیفون 14 نسبت به مدل های 2021 باتری های بزرگتری دارند

اگرچه هنوز چند ماه دیگر تا آیفون 14  باقی مانده است، اما به نظر می رسد به لطف انبوهی از شایعات، چیزهای زیادی در مورد خط تلفن هوشمند بعدی اپل می دانیم، از مشخصات کلیدی دوربین گرفته تا تغییرات طراحی. هنوز هیچ منبع موثقی در مورد ظرفیت باتری چیزی نگفته است. امروز، افشاگر ShrimpApplePro، پستی از یک فروشنده چینی که ظرفیت باتری را برای کل سری منتشر کرده است، مورد توجه ما قرار گرفته است.

از آنجایی که افشاکننده سابقه کار ثابتی ندارد، بهتر است این شایعه را با کمی نمک کنار بگذارید. ظاهراً آیفون 14 6.1 اینچی دارای یک سلول 3279 میلی آمپر ساعتی است که کمی بزرگتر از باتری 3240 میلی آمپر ساعتی آیفون 13 خواهد بود. انتظار می رود آیفون 14 پرو 6.1 اینچی دارای سلول 3200 میلی آمپر ساعتی باشد که نسبت به باتری 3095 آیفون 13 پرو ارتقاء بهتری خواهد داشت.

بالاترین مدل آیفون 14 پرو مکس، با باتری 4323 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد

بالاترین مدل آیفون 14 پرو مکس، با باتری 4323 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد

شایعه شده است که بالاترین مدل، آیفون 14 پرو مکس، با باتری 4323 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد. برای مرجع، آیفون 13 پرو مکس دارای باتری کمی بزرگتر 4352 میلی آمپر ساعتی است. اخیراً یک گزارش کلی گفته بود که آیفون 14 پرو مکس 2 ساعت و 10 دقیقه عمر باتری اضافی خواهد داشت.

در ادامه، شایعه امروز همچنین می گوید که آیفون 14 مکس 6.7 اینچی که جایگزین آیفون مینی خواهد شد، دارای سلول 4325 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. این نشان می دهد که بزرگترین باتری را در بین تمام مدل ها خواهد داشت.

شایعه شده است که اپل در ماه سپتامبر از سری آیفون 14 رونمایی خواهد کرد. نسخه‌های Pro به احتمال زیاد بریدگی را به نفع بریدگی قرص و سوراخ برای دوربین جلو و فناوری Face ID حذف می‌کنند. همچنین انتظار می‌رود این مدل‌ها دارای سنسور جدید 48 مگاپیکسلی باشند که می‌تواند آنها را به بهترین دوربین گوشی‌های سال تبدیل کند.

مدل‌های ممتاز آیفون نیز ممکن است دارای ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن باشند تا به شما امکان مشاهده اطلاعات اولیه را حتی زمانی که قفل هستند می‌دهند. این می تواند به افزایش عمر باتری کمک کند.

همه تلفن‌های موجود در خط تولید می‌توانند یک دوربین سلفی بهبودیافته برای تصاویر روشن‌تر و همچنین یک ویژگی پیام‌رسانی ماهواره‌ای برای مواقعی که شبکه تلفن همراه در دسترس نیست، دریافت کنند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید