اولین گمانه‌زنی‌ها در مورد ناتینگ فون ۲؛ آیا ناتینگ باز هم ما را سورپرایز می‌کند؟

احتمالاً باز هم شاهد یک طراحی جذاب از شرکت ناتینگ در گوشی ناتینگ فون ۲ خواهیم بود. ناتینگ فون۱ با طراحی خاص خود همه ما را شگفت‌زده کرد. قطعاً شما هم آن حلقه ال ای دی عجیب و غریب پشت این گوشی را به یاد می‌آورید، حلقه‌ای که در زمان رسیدن پیغام یا زنگ خوردن گوشی، روشن و خاموش می‌شد. ناتینگ فون ۱ آمده بود تا آیفون را نابود کند و به صدرنشین گوشی‌های هوشمند تبدیل شود،‌ اما ظاهراً این ناتینگ فون به غیر از طراحی خاص خود واقعاً nothing (هیچ چیز) بود!

اطلاعات جدید در مورد ناتینگ فون ۲

پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره تصاویر جدیدی از ناتینگ فون ۲ در اینترنت پخش شده‌اند. همین امروز صبح مشخص شد که ناتینگ فون ۲ در اواخر تابستان سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد، یعنی دقیقاً یک سال بعد از عرضه شدن اولین مدل این گوشی. با توجه به این تاریخ عرضه باید انتظار داشت که شرکت ناتینگ در هر سال میلادی تنها یک گوشی جدید را به بازار ارائه کند.

این اطلاعات توسط شرکت nothing عرضه شده‌اند و به همین دلیل می‌توان به رسمی بودن آن‌ها اعتماد کامل داشت. بر اساس تیزر ارائه شده توسط این شرکت نمی‌توان گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ظاهر کلی این گوشی ارائه کرد. در واقع این تیزر به نحوی ساخته شده است که مقداری کنجاوی در دل هواداران ناتینگ فون ایجاد کند.

در این تیزر شاهد وجود یک چراغ ال ای دی هستیم که به رنگ قرمز است و مدام خاموش و روشن می‌شود. هنوز نمی‌توان حدس زد که این چراغ در بخش جلویی گوشی جای گرفته است یا بخش پشتی آن. ناتینگ فون ۱ به دلیل طراحی خاص خود بر سر زبان‌ها افتاده بود و ظاهراً ناتیگ فون شماره ۲ نیز از همین روند پیروی می‌کند.

انتظار برای گوشی جدید ناتینگ

ناتینگ فون ۱ در همان ماه‌های اولیه توانست فروش خوبی را تجربه کند، اما این میزان فروش آنقدرها هم چشمگیر نبود. کمپانی ناتینگ می‌خواهد با عرضه ناتینگ فون شماره ۲ دوباره نبض بازار را به دست بگیرد. این کار نیز تنها با یک روش قابل انجام است و آن روش،‌ عرضه رسمی این گوشی در ایالات متحده آمریکا است.

عرضه ناتینگ فون ۲ در ایالات متحده آمریکا

کارل پی، مدیرعامل شرکت ناتینگ و مدیر عامل سابق شرکت وان پلاس هنوز اطلاعات مناسبی در زمینه عرضه این گوشی بیان نکرده است، اما می‌‌توان امید داشت که ناتینگ فون ۲ برای اکثر کاربران حاضر در آمریکا در دسترس قرار بگیرد. به طور کلی باید گفت که هنوز رمز و راز زیادی در دور و بر ناتینگ فون شماره ۲ وجود دارد و نمی‌توان به همه شایعات نیز توجه کرد. تا زمان عرضه این گوشی زمان بسیار زیادی باقی مانده‌ است،‌ اما قطعاً به زودی اطلاعات جدیدی در این زمینه کسب خواهیم کرد.

از وب‌سایت: دیجیتال ترندز

اولین گمانه‌زنی‌ها در مورد ناتینگ فون ۲؛ آیا ناتینگ باز هم ما را سورپرایز می‌کند؟ - فون ۲

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید