تصاویری از طراحی احتمالی گوشی گلکسی S22 Ultra سامسونگ منتشر شد

انتظار نمی‌رود که سامسونگ گوشی گلکسی S22 Ultra را در سه ماهه اول سال آینده به بازار عرضه کند، با این وجود امروز ویدیویی توسط Technizo Concept در برنامه یوتیوب منتشر شد.

با توجه به این ویدیو طراحی گوشی پرچمدار بعدی سامسونگ تغییر خواهد کرد و به یک دوربین 200 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. طراحی ماژول دوربین شباهت بسیاری با سری گوشی‌های گلکسی اس 21 خواهد داشت، اما گوشی گلکسی S22 Ultra تنها از دو دوربین پشتیبانی خواهد کرد.

این سنسور به قدری بزرگ است که می‌تواند در زمان معرفی مورد تمسخر بسیاری از کاربران و دیگر سازنده‌های گوشی‌های هوشند قرار بگیرد، با این وجود سامسونگ به اولین شرکتی تبدیل خواهد شد که از سنسور 200 مگاپیکسلی پشتیبانی می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که جنس پنل پشتی و بدنه این گوشی از شیشه و فلز باشد، به علاوه محل قرار گیری دکمه‌های این دستگاه بسیار به نسخه قبلی این سری شباهت دارد.

گوشی گلکسی S22 Ultra

جالب است که بدانید با توجه به طرح احتمالی منتشر شده از Technizo Concept این دستگاه از قلم هوشمند سری نوت یعنی S Pen پشتیبانی خواهد کرد. چندی پیش سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد که این شرکت گوشی جدیدی از سری گلکسی نوت در سال جاری عرضه نخواهد کرد، به همین دلیل انتظار می‌رود که این یک دلیل منطقی برای حذف سری گلکسی نوت و اضافه شدن قلم هوشمند S Pen به سری Galaxy S باشد.

موردی که بسیار عجیب است، این است که لبه‌های این نمایشگر تخت بوده و دارای یک بریدگی برای قرار گرفتن دوربین سلفی است. متاسفانه اطلاعاتی درباره مشخصات گوشی گلکسی S22 Ultra در دسترس نیست و باید تا ماه فوریه یا ژانویه سال آینده صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر شود.

منبع: androidheadlines

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید