نتفلیکس تایید کرد که فصل سوم سریال The Witcher نیز تولید خواهد شد

 The WitcherNetflix در رویداد بزرگ Tudum خود تأیید کرد که فصل سوم The Witcher را خواهد ساخت. هیچ جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشد، بنابراین هنوز نمی‌دانیم چه زمانی باید منتظر آن باشیم. نتفلیکس همچنین گفت که به ساخت دومین انیمه The Witcher، مجموعه‌ای طراحی شده برای کودکان و خانواده‌ها ادامه می‌دهد.

The Witcher Season 2 Trailer Reveals New Footage and Geralt's Journey Home

این اطلاعیه‌ها محتوای The Witcher را که روز به روز در حال افزایش است، گسترش می‌دهد. در این رویداد، Netflix همچنین کلیپ‌های جدیدی از فصل دوم را قبل از نمایش ۱۷ دسامبر(۲۶ آذر) منتشر کرد و نگاهی از پشت صحنه The Witcher: Blood Origin برای مخاطبان به ارمغان آورد، مجموعه پیش درآمدی بر سریال اصلی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. محتوای جدید به اولین اسپین آف انیمه، The Witcher: Nightmare of the Wolf ، که در ماه آگوست منتشر شد و فصل اول بسیار محبوب The Witcher می‌پیوندد.

The Witcher Season 2 "Coming Soon," Says Netflix

این سریال‌ها و انیمه‌ها همچنین ممکن است علاقه دوباره‌ای به سری بازی‌های پرطرفداری The Witcher به وجود آورد، که به زودی می‌تواند لحظات بزرگی را برای صنعت گیم رقم بزند: نسل بعدی The Witcher 3 در دست ساخت است و شرکت توسعه دهنده CD Projekt Red تاریخ انتشار آن را اواخر ۲۰۲۱ را هدف قرار داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید