بتا سوم اندروید 13 توسط گوگل منتشر شد

بتا سوم اندروید 13 توسط گوگل منتشر شد

شرکت گوگل به تازگی بتا سوم اندروید 13 را برای برخی گوشی‌ها از جمله سری پیکسل خود منتشر کرده تا کاربران بتوانند زودتر از موعد این سیستم عامل را تجربه کنند.

این بتا چند هفته پس از بتا دوم ماه مارس اندروید 13 منتشر شده و ویژگی‌های بیشتر در کنار رفع مشکلات قبلی را دربرمی‌گیرد. در ماه جولای نسخه بتا دیگری وجود خواهد داشت و سپس مرحله بعدی نسخه نهایی است که در پاییز امسال برای همه پیکسل‌های پشتیبانی‌شده عرضه می‌شود.

بتا سوم اندروید 13 در دسترس قرار گرفت

بتا سوم اندروید 13 توسط گوگل منتشر شد

با نسخه بتا 3، اندروید 13 به پایداری پلتفرم می‌رسد، یک نقطه عطف مهم برای توسعه دهندگان برنامه، زیرا به این معنی است که همه قابلیت‌هایی رویارویی با برنامه در سیستم عامل و همچنین API ها اکنون نهایی شدند. این زمانی است که اکثر توسعه دهندگان برنامه می‌خواهند کار روی سازگاری اندروید 13 را برای برنامه‌های خود شروع کنند، زیرا می‌دانند که پلتفرم از هم اکنون تا انتشار نهایی تغییر نخواهد کرد.

Android 13 به عنوان یک تازه‌سازی سریع، تمرکز جدیدی بر حفظ حریم خصوصی و امنیت، بهره‌وری و همچنین پشتیبانی بهتر از تبلت‌ها و صفحه‌نمایش‌های بزرگ بر اساس کاری که با Android 12L آغاز شده است، دارد. یک مجوز اعلان جدید و یک انتخابگر عکس اصلاح‌شده برای اشتراک‌گذاری، نمادهای برنامه‌ تم و پشتیبانی از زبان هر برنامه، و پشتیبانی از استانداردهای مدرن مانند ویدیوی HDR، بلوتوث LE Audio و MIDI 2.0 از طریق USB وجود دارد.

اگر می‌خواهید بتا سوم اندروید 13 را روی Pixel خود تست کنید، باید به سایت اندروید گوگل مراجعه داشته باشید تا پس از ثبت نام در لیست قرار گیرید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید