لیست گوشی‌های دریافت‌کننده آپدیت ColorOS 13 وان‌پلاس منتشر شد

لیست گوشی‌های وان پلاس دریافت‌کننده آپدیت ColorOS 13 منتشر شد
چند هفته پیش، اوپو از آپدیت ColorOS 13 برای بازارهای جهانی رونمایی کرد. دیروز، این شرکت جدیدترین نرم‌افزار موبایل خود را در چین معرفی کرد. همچنین این شرکت لیست دستگاه‌هایی را که به‌روز‌رسانی این نرم‌افزار را دریافت می‌کنند، فاش کرد. برخلاف فهرست واجد شرایط جهانی، این لیست شامل گوشی‌های هوشمند OnePlus می‌شود.
 
 
این موضوع به این دلیل است که گوشی‌های OnePlus دارای ColorOS خالص در چین هستند. در حالی که در بازارهای بین‌المللی، OxygenOS را که یک شاخه ColorOS است، پشتیبانی می‌کنند. با وجود این موضوع، بیایید نگاهی به تمام گوشی‌های هوشمند OnePlus بیندازیم که به آپدیت ColorOS 13 مبتنی بر Android 13 دسترسی خواهند داشت.

لیست گوشی‌های دریافت‌کننده آپدیت ColorOS 13

لیست گوشی‌های وان پلاس دریافت‌کننده آپدیت ColorOS 13 منتشر شد

آگوست ۲۰۲۲(مرداد ۱۴۰۱)
OnePlus 10 Pro
 
سپتامبر ۲۰۲۲(شهریور ۱۴۰۱)
OnePlus 9 Pro
وان پلاس 9
OnePlus Ace
 
اکتبر ۲۰۲۲(مهر ۱۴۰۱)
OnePlus Ace Pro
OnePlus 9RT
OnePlus 9R
OnePlus 8 Pro
وان پلاس 8
OnePlus 8T
لیست گوشی‌های وان پلاس دریافت‌کننده آپدیت ColorOS 13 منتشر شد
شایان ذکر است که OnePlus، برنامه بتای بسته را برای تقریباً تمام گوشی‌های موجود در لیست آپدیت ColorOS 13 به جز گوشی OnePlus Ace Pro آغاز کرده است. بنابراین، انتظار داریم که این شرکت به‌روزرسانی را به موقع ارائه کند.
 
اگر OnePlus از جدول زمانی پیروی کند، این اولین باری است که آخرین به‌روزرسانی اندروید را سریع‌تر از همیشه به چندین دستگاه منتقل می‌کند. البته که به نظر می‌رسد، ادغام شدن با اوپو برای این برند بسیار اتفاق خوبی بوده است!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید