Xiaomi 12 دارای دوربین سه گانه ۵۰ مگاپیکسلی با پریسکوپ ۵ برابر خواهد بود

Xiaomi 12 شیائومی در سه سال گذشته از سنسورهای مختلف ۱۰۸مگاپیکسلی استفاده فراوانی کرد، از جمله یکی از آنها در Mi 11 و Mix 4 بود. با این حال، ماژول‌های فوق عریض و تله فوتو همچنان از حسگرهای با وضوح پایین استفاده می‌کردند، اغلب دارای سنسور ۸ مگاپیکسلی بودند.

طبق گفته Digital Chat Station، برای نسل Xiaomi 12، از سه دوربین ۵۰ مگاپیکسلی استفاده خواهد شد. این به معنی دوربین‌های ۵۰ مگاپیکسل اصلی، ۵۰ مگاپیکسلی فوق عریض و ۵۰ مگاپیکسل تله فوتو است.

این مورد آخر ادعا می‌شود از یک پریسکوپ ۵ برابر استفاده می‌کند. گفته می‌شود که Xiaomi 12 با یک پریسکوپ ۱۰ برابر کار می‌کند، اما فاصله کانونی لنز 5x همراه با یک سنسور با وضوح بالا است که می‌تواند زوم یکنواخت و با کیفیت بالا را در محدوده 5x تا 10x ارائه دهد.

Xiaomi Mi 11 Ultra's camera setup: 50+48+48 MP

قبلا، حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی آینده سامسونگ با شایعات ذکر شده بود، اما احتمالا برای Xiaomi 12 Ultra اختصاص داده می‌شود. این شرکت هنوز در مرحله تأیید طراحی سری 12 DCS است، بنابراین جزئیات سخت افزاری نهایی ممکن است متفاوت باشد.

اخیرا، ZTE رقیب Xiaomi 12 از Axon 30 Ultra با یک دوربین سه گانه ۶۴ مگاپیکسلی رونمایی کرد، هرچند پریسکوپ این دوربین تنها دارای یک سنسور ۸ مگاپیکسلی بود(دوربین سوم ۶۴ مگاپیکسلی دارای لنز ۳۵ میلی متری بود که حداقل زوم اپتیکال را ارائه می‌داد). پریسکوپ‌ها همراه با حسگرهای با وضوح بالا نادر هستند. Mi 11 Ultra شیائومی دارای یک دوربین (۴۸ مگاپیکسل)، همراه با یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و یک دوربین فوق عریض ۴۸ مگاپیکسلی است.

به هر حال، انتظار می‌رود که Xiaomi 12 دارای یک صفحه نمایش LTPO AMOLED با نرخ تازه سازی تطبیقی باشد که در محدوده 1-120 هرتز کار می‌کند. همچنین ، این گوشی‌ها از چیپست Snapdragon 898 با رم LPDDR5X استفاده می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید