آیفون ایکس USB-C بیش از ۸۶۰۰۰ دلار به فروش رسید

آیفون ایکس USB-Cیک دانشجوی روباتیک، کن پیلونل، موفق شد یک پورت USB-C کارآمد را روی آیفون X نصب کند و هفته گذشته نمونه اولیه آن به فروش رفت. دیشب حراج آیفون ایکس USB-C به پایان رسید و پس از ۱۱۶ پیشنهاد، برنده ۸۶۰۰۱ دلار بود.

قیمت پیشنهادی در هفته گذشته در ۸۵۰۰۰ دلار ثابت بود و در چند روز گذشته تا ۸۶۰۰۱ دلار نیز صعود کرد. برخی پیشنهادات بالاتر از آن وجود داشت، اما بعدا پس گرفته شدند، از جمله پیشنهاد جعلی به مبلغ 1 میلیون دلار که کمتر از یک ساعت پس از ارسال حذف شد.

آیفون ایکس USB-C بیش از ۸۶۰۰۰ دلار به فروش رسید - download 1

به گفته Pillonel، اولین قدم برای ساخت آیفون ایکس USB-C این بود که مطمئن شود، لوازم الکترونیکی کار می کنند، سپس او کانکتور Apple C94 را مهندسی معکوس کرد و یک PCB سفارشی با یک پورت USB-C ایجاد کرد. پس از انجام طرح‌واره‌ها، پورت گوشی تعبیه شد و سپس بدون زحمت کار کرد.

همانطور که مخترع آیفون ایکس USB-C گفته ، برنده یک آیفون ایکس USB-C واقعی دریافت خواهد کرد، اما مالک جدید نباید دستگاه را بازنشانی، آپدیت یا پاک کند همچنین نباید از آن به عنوان گوشی روزانه استفاده کرد. او همچنین اضافه کرد، نباید قطعات داخلی نیز تغییر پیدا کنند، اما اینطور نیست که اگر این کار را انجام دهید، گوشی از کار بیوفتد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید