دوربین‌های سری گلکسی S22 با به‌روزرسانی بزرگی ارتقاء می‌یابند

دوربین‌های سری گلکسی S22 با به‌روزرسانی بزرگی ارتقاء می‌یابند سامسونگ امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدش برای سری گلکسی S22 بهبودهایی را در دوربین‌های سه‌گانه به همراه خواهد داشت. ویدیوهای Hyperlapse برای دوربین تله‌فوتو فعال می‌شود و اسکنر QR برای ناوبری آسان‌تر بهبود می‌یابد.

بهبودهای اپلیکیشن دوربین سری گلکسی S22 سامسونگ

دوربین‌های سری گلکسی S22 با به‌روزرسانی بزرگی ارتقاء می‌یابند - gsmarena 002 ۳گزینه Hyperlapse در اپلیکیشن دوربین امکان ضبط با دوربین‌های عریض و فوق عریض را ارائه می‌دهد، اما اکنون گزینه سوم 3x در راه است. این شرکت همچنین تایید کرد که Astro Hyperlapse در حال حاضر در حال توسعه است و در واقع این یک ویژگی جالب است که به کاربران امکان می‌دهد حتی عکس‌های هنری بیشتری از آسمان شب داشته باشند.

دوربین‌های سری گلکسی S22 با به‌روزرسانی بزرگی ارتقاء می‌یابند - gsmarena 004 1اسکنر QR، ناحیه اسکن بزرگتری را دریافت می‌کند و اگر برنامه به تنهایی کد QR را پیدا نکند، کافیست برای اسکن ضربه بزنید. همچنین یک اشکال وجود داشت که اکنون در حال رفع شدن است و آن، این بود که  شما نمی‌توانستید به سادگی اعلان پشت کد QR را رد کنید و باید برنامه را می‌بستید یا URL را دنبال می‌کردید. 

دوربین‌های سری گلکسی S22 با به‌روزرسانی بزرگی ارتقاء می‌یابند - gsmarena 005 1پیشرفت‌های دیگر در زمینه عملکرد HDR و باز تولید رنگ است. استفاده از حافظه و عملکرد هوش مصنوعی در حالت‌های عکس، ویدیو و شب نیز بهینه شده است و تثبیت نیز بهبود بیشتری خواهد یافت.

همه این به‌روزرسانی‌های سامسونگ شامل گوشی‌های هوشمند Galaxy S22+ ،Galaxy S22 و Galaxy S22 Ultra می‌شود. این شرکت همچنین بهبود Hyperlapse و QR Code را در سری گلکسی S21 اعمال خواهد کرد. لازم به ذکر است که عمده افزایش عملکرد محدود به دوربین‌های سری گلکسی S22 می‌شود و بعید است که به پرچمداران نسل قدیمی برسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید