رونمایی ویژگی‌های جدید فیسبوک توسط متا

متا از ویژگی‌ها و کانال‌های جدید فیسبوک رونمایی کرد
متا از ویژگی‌ها و کانال‌های جدید فیسبوک رونمایی کرد

متا ویژگی‌ها و کانال‌های جدید گروه‌های فیسبوک را معرفی کرد

متا مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای Groups اعلام کرده است، از جمله نوار کناری جدید، و همچنین امکان ایجاد کانال‌های چت، صدا و فید برای مدیران. نوار کناری به کاربران اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر محتوای گروه‌های خود داشته باشند. همچنین آنها می‌توانند گروه‌های مورد علاقه خود را به بالای صفحه پین کنند، گروه‌های مرتبط را پیدا کنند و برای پست‌های جدید هشدار دریافت کنند و غیره.

گروه‌های فیسبوک همچنین کانال‌هایی دریافت خواهند کرد،فضاهای کوچک‌تر و شخصی‌تر در داخل گروه‌ها. این کانال‌ها سه نوع هستند:

متا از ویژگی‌ها و کانال‌های جدید فیسبوک رونمایی کرد
چت جامعه، کانال‌های صوتی انجمن و کانال‌های فید انجمن.
همانطور که از نام آن پیداست، کانال‌های چت به افراد اجازه می‌دهند تا در یک گروه خاص بازخوردی بی‌درنگ دریافت کنند. بنابراین هنگامی که در گروه جدید دوستداران BBQ خود هستید و در حین تلاش برای اولین بار به بازخورد فوری نیاز دارید، یک مدیر می‌تواند برای آن چت ایجاد کند.

ویژگی کانال‌های صوتی بسیار شبیه به کاری است که Discord با چت‌های صوتی انجام می‌دهد. کاربران قادر خواهند بود “به صورت اتفاقی به مکالمات صوتی در زمان واقعی بپرند.” در نهایت، کانال‌های فید به کاربران فیس‌بوک این امکان را می‌دهند که اطلاعات مربوط به موضوعات خاص را به روشی ساختارمندتر دریافت کنند.
این تغییرات در حال حاضر در مرحله آزمایشی هستند، اما انتظار داریم متا آنها را در ماه‌های آینده برای کاربران خود عرضه کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید