گوگل سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 را با اصلاحات بیشتری منتشر کرد.

گوگل سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 را منتشر کرد.
گوگل سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 را منتشر کرد.

گوگل سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 را با اصلاحات بیشتری را به کاربران خود ارائه کرد.

به پایان ماه نزدیک شده‌ایم و گوگل سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 خود منتشر کرده است. بیلد بتا این ماه به اندازه‌ای بود که گوگل مجبور به انتشار نه یک، دو، بلکه سه بیلد برای رفع مشکلات حیاتی بتا شد.

اندروید 13 بتا 3.3 صرفاً برای رفع باگ‌ها طراحی شده است و هیچ ویژگی جدیدی به همراه ندارد. برخی از این اصلاحات شامل تداخلی است که بین صفحه‌کلید و راه‌انداز رخ می‌دهد، و باگ دیگری که در آن حرکاتی مانند کشیدن «به عقب» باعث از کار افتادن رابط کاربری می‌شود. از این رو نسخه بتا تجربه کاربری منحصر به فردی برای شما ایجاد نمی‌کند.

از مشکلاتی که در نسخه سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 برطرف شده استفاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشکلی که برای اتصال پیکسل‌ها به شبکه‌های Wi-Fi شناخته شده بود
  • اشکال دیگر سومین بیلد اندروید بتا 13 بتا 3 که باعث یخ زدن دستگاه در هنگام اتصال به برق می‌شد و تنها با راه‌اندازی مجدد برطرف می‌شد
  • همچنین در این نسخه باگ‌هایی که در “مدیریت توان حرارتی اتصال” وجود دارد و باعث عملکرد ناپایدار و عمر باتری ضعیف می‌شود، هم بهبود یافته است.

لازم به ذکر است که بتای ژوئن 3 به عنوان نقطه عطف «پایداری پلتفرم» در جدول زمانی اندروید فهرست شده است که البته این امر در زمان کمی به دست نیامده است. در واقع پ این ساختاری است که توسعه دهندگان برنامه قرار است آزمایش نهایی سازگاری برنامه‌ها، SDK ها و کتابخانه‌ها را آغاز کنند.

انتظار می‌رود بتا 4  در ماه جولای با ساخت‌های عمومی که انتظار می‌رود به زودی پس از آن وارد شوند،  وارد بازار می‌شود. ما معمولاً انتظار داریم که به‌روزرسانی‌های اندروید را درست قبل از انتشار نسخه‌های جدید به دستگاه‌های پیکسل گوگل ببینیم که معمولاً در ماه اکتبر اتفاق می‌افتد.

به‌روزرسانی بتا 3.3 باید برای دستگاه‌های پیکسل سازگار منتشر شود. اگر نسخه بتا را اجرا می کنید، مطمئن شوید که به روز رسانی را نصب کرده اید تا بتوانید این اشکالات را برطرف کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید