تراشه Snapdragon 898 کوالکام اواخر نوامبر رونمایی می شود

تراشه Snapdragon 898 کوالکام اواخر نوامبر رونمایی می شود

به تازگی در وب سایت کوالکام تصویری منتشر شده که به تاریخ برگزاری رویداد Tech Summit در اواخر ماه نوامبر اشاره دارد. تاریخی که انتظار داریم شاهد رونمایی تراشه Snapdragon 898 باشیم.

در این تاریخ که از ۳۰ نوامبر تا ۲ دسامبر سال جاری خواهد بود، شاهد معرفی پردازنده و چند فناوری جدید از سوی کوالکام خواهیم بود.

تصویر یک بنر بزرگ بوده که قایقی را نشان می‌دهد و انتظار داریم این رویداد در فلوریدا برگزار شود. پیشتر مشخص شد که تراشه Snapdragon 898 در گوشی‌های پرچمداری نظیر شیائومی 12، سری Galaxy S22 و چندی دیگر به کار گرفته خواهد شد.

تراشه Snapdragon 898 در نزدیکی معرفی 

این چیپ پرچمدار هشت هسته‌ای ۴ نانومتری بوده و باید انتظار عملکرد بالایی هم داشت. حداکثر تا دوم دسامبر امسال باید شاهد رونمایی پردازنده مورد اشاره شرکت کوالکام باشیم.

گفته می‌شود که پردازنده گرافیکی Adreno 730 در این چیپ تعبیه خواهد شد که بین پیشرفت‌های معماری نسبت به Adreno 660 و فرآیند تولید ۴ نانومتری سامسونگ ممکن است تا ۲۰ درصد بهبود عملکرد را در جدول به ارمغان بیاورد. برای اتصال، انتظار داریم یک مودم X65 5G با حداکثر سرعت تئوری گیگابیت برثانیه هم در کار باشد.

جزئیات بیشتری در کار نیست و بهتر بوده به انتظار ادامه داد تا درنهایت کوالکام این پردازنده پرچمدار پیشرفته را رونمایی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید