Samsung Galaxy Buds2 لغو فعال نویز (ANC) خواهد داشت

Galaxy Buds2 in development, to launch later this year - Gizchina.com

انتظار نمی‌رفت لغو فعال نویز (ANC) در Samsung Galaxy Buds2 آینده وجود داشته باشد، حداقل این همان چیزی است که شایعات اولیه گفته بودند. اکنون leakster Ice Universe شواهد خلاف آن را ارائه می‌دهد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌شود، Samsung Galaxy Buds2 از ANC پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر، فقط Galaxy Buds Pro و Galaxy Buds Live دارای لغو فعال هستند، در حالی که سری‌های هدفون فقط به سرکوب منفعل سر و صدا متکی بودند.

Samsung Galaxy Buds2

همانطور که در انیمیشن جفت سازی که امروز اوایل فاش شد، دیده می‌شود، Samsung Galaxy Buds2 نیز دارای چنین مواردی است. این حالت همان جایی است که حالت Ambient Sound وارد می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تا صدای محیط اطراف به گوش شما برسد که هنگام مکالمه با اشخاص مفید است. این ویژگی حتی در  سری‌های اصلی نیز موجود بود.

به هر حال، طبق گفته leakster احتمالا، Galaxy Buds2 باس بهتری ارائه خواهد داد.  که سری‌های مدل اصلی از نظر بیس واقعا ضعیف بود و با بررسی Buds + بهبود قابل توجهی به وجود آمد. بعید است Buds2 با Buds Pro مطابقت داشته باشد که دارای سیستم بلندگوی دو طرفه با درایور ۱۱ میلی متری به عنوان ووفر است، اما باس بهبود یافته با توجه به قیمت منطقی خواهد بود.

گفته می‌شود قیمت Galaxy Buds2 در ایالات متحده ۱۵۰  تا ۱۷۰  دلار و در اروپا ۱۸۰ تا ۲۰۰ یورو است. این مدل با توجه به مدل Buds Pro قیمت گذاری شده است، به ویژه تخفیف‌های اخیر نیز در این قیمت گذاری مفید بوده‌است. Samsung Galaxy Buds2، به همراه پرچمداران تاشو جدید و ساعت‌های هوشمند جدید در تاریخ ۱۱  آگوست (۲۰ مرداد) رونمایی می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید