تاریخ عرضه مدل 2022 مک بوک ایر مشخص شد

تاریخ عرضه مدل 2022 مک بوک ایر مشخص شد

طبق اطلاعات به دست آمده توسط MacRumors، مدل 2022 مک بوک ایر اپل با جدیدترین تراشه M2 این شرکت در تاریخ 15 جولای به فروش می‌رسد. این گزارش ادامه می‌دهد که انتظار می‌رود لپ‌تاپ به‌روزرسانی‌شده اپل در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه در فروشگاه‌ها، برای پیش‌فروش در دسترس باشد.

این غول فناوری از  مدل جدید MacBook Air در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود طی اوایل ژوئن رونمایی کرد، اگرچه در آن زمان تنها گفت که این دستگاه در ماه جولای در دسترس خواهد بود. برای روشن بودن، تاریخ 15 جولای به طور عمومی توسط اپل اعلام نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد که سایت خبری مک از منبع قابل اطمینان مطلع شد که تاریخ عرضه چه زمانی خواهد بود.

مدل 2022 مک بوک ایر در نزدیکی عرضه

مدل 2022 مک بوک ایر با طراحی فوق‌العاده باریک، صفحه نمایش ناچ، پردازنده قدرتمند M2 و صفحه نمایش 13.6 اینچی پروضوح برجسته است. با این حال، ممکن بوده به دلیل هزینه تعویق پیدا کرده باشد. منصفانه است که بگوییم اکثر خریداران بالقوه امیدوار بودند که اپل قیمت جذاب 999 دلاری مدل قبلی Air را که در سال 2020 عرضه شد، حفظ کند اما به طرز ناامیدکننده‌ای این شرکت تصمیم گرفته است که هزینه اولیه نسخه را افزایش دهد. مدل جدید M2 با 200 دلار، بیش از 1199 دلار است.

برای برخی، این یک معامله قابل توجه است اما برخی دیگر آن را لپ تاپ نه چندان اقتصادی می‌دانند. به هر حال 15 جولای چندان دور نیست و تنها یک هفته با آن روز فاصله داریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید