پردازنده جدید شیائومی به طور قابل توجهی از Surging C1 پیشی خواهد گرفت

پردازنده Surging S1 جدید شیائومی به طور قابل توجهی از Surging C1 پیشی خواهد گرفتامروز معاون ارشد شیائومی به نسل جدیدی از پردازشگر تصویر (ISP) در خط تولید این شرکت اشاره کرد و گفت که  پردازنده جدید شیائومی بر اساس Surging C1 ساخته شده و تا حد زیادی از آن پیشی خواهد گرفت.

به یاد بیاورید که در سال ۲۰۱۷، شیائومی سیستم تک تراشه Surging S1 را عرضه کرد اما پس از آن در روند کار این شرکت وقفه‌ای افتاد و تنها Surging C1 را در ماه مارس سال جاری عرضه کرد. برخلاف Surging S1، این محصول جدید یک پردازنده تصویر مستقل (ISP) است که در اولین گوشی موبایل شیائومی با صفحه نمایش تاشو Mix Fold نصب شد.

پردازنده جدید شیائومی به طور قابل توجهی از Surging C1 پیشی خواهد گرفت - Surge S1پردازنده Surging C1 از الگوریتم‌های اختصاصی شیائومی برای کمک به گوشی‌های هوشمند برای انجام پردازش تصویر پیچیده‌تر و بهتر استفاده می‌کند. این پردازنده فوکوس خودکار سریع و دقیق، تعادل رنگ سفید و نوردهی خودکار را بر عهده دارد.

پردازنده جدید شیائومی به طور قابل توجهی از Surging C1 پیشی خواهد گرفت - Surge C1 ilustracna fotoعلاوه بر این، یی یانگ، معاون بخش تلفن همراه شیائومی و مدیر کل بخش دوربین، اظهار کرد که شیائومی به افزایش سرمایه‌گذاری در تجارت تصویربرداری، جذب شرکای بیشتر در صنعت و تلاش برای بهبود رقابت کلی صنعت ادامه خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید