ساعت Watch GT 2022 Collector Edition هوآوی معرفی شد

ساعت Watch GT 2022 Collector Edition هوآوی معرفی شد

شرکت هوآوی در جریان رویداد ۲۳ دسامبر یا همان ۲ دی، چندین محصول جدید رونمایی کرد که از جمله باید به ساعت Watch GT 2022 Collector Edition اشاره کنیم.

ساعتی منحصربفرد و پریمیومی که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. در حقیقت این مدل نسخه سفارشی و خاصی از ساعت Watch GT 3 محسوب می‌شود که ظاهری چشم نوازتر نسبت به مدل اصلی پیدا کرده است.

تم این ساعت برگرفته از سال ببر بوده و در این بین شاهد طرح ببر روی آن هستیم و متریال ساعت نیز پریمیومی و خیره کننده می‌باشد. در این مدل به جای بدنه فولاد ضد زنگ از بدنه فیبر کربنی استفاده شده است. بدنه با خطوطی شبیه پوست ببر حکاکی شده است.

قاب تیتانیومی که در اطراف بدنه ساعت Watch GT 2022 Collector Edition قرار دارد دارای الگوهایی شبیه دندان‌های ببر است. حتی روی قسمت فوقانی ساعت نیز طرح ببری را شاهد هستیم. این موارد تمامی ویژگی ظاهری نیست، این ساعت هوشمند به جای شیشه معمولی از شیشه یاقوت کبود برای نمایشگر خود استفاده می‌کند. علاوه بر این، قاب عقب گجت پوشیدنی از سرامیک بهره می‌برد.

ساعت Watch GT 2022 Collector Edition هوآوی معرفی شد

ساعت Watch GT 2022 Collector Edition هوآوی زیبا و پریمیومی

برای مطابقت با نمای خارجی سفارشی، ساعت با صفحه نمایش جدید و AOD که دارای طرح ببر است نیز عرضه می‌شود. در نهایت، باید بیان داشت که این محصول هوآوی در دو رنگ (قرمز، مشکی) با بند فلورو-لاستیک عرضه خواهد شد.

جدا از تفاوت‌های ذکر شده، این ساعت هوشمند از نظر مشخصات یک مدل ۴۶ میلیمتری WATCH GT 3 بوده که با بزرگ شدن نمایشگر ۴۹ میلیمتری شد.

ساعت هوآوی WATCH GT 2022 Collector Edition در چین ۳۶۸۸ ین (۵۷۹ دلار) قیمت دارد. این مدل نسبت به گزینه استاندارد ۲۴۹ دلاری، دو برابر قیمت بیشتری دارد. تاریخ عرضه ششم ژانویه یا ۱۶ دی سال جاری خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید